İş Arayan Girişi
Üye Ol

71.412 iş ilanıyla 105.689 kişi aranıyor!

Detaylı Arama
Editörün Seçtikleri
Didem Tekin
Yenibiris.com

Yenibiris.com ve Turkcell Akademi’nin ana sponsoru olduğu, Avrupa’nın kendi alanında en büyük kongresi olan PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi 4-5 Kasım’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi. 100’den fazla ana ve paralel oturuma 2 bini aşkın kişi katıldı. Yenibiris.com’un, Hürriyet İK ile birlikte oluşturduğu lounge alanı ziyaretçilerin akınına uğradı. İşte kongreden notlar, konuşmalardan çarpıcı başlıklar... 


Yenibiris.com

Perakende, turizmi az farkla geçerek en fazla eleman aranan sektör oldu. 

Yenibiris.com

Piyasa değeri 630 milyar doları bulan Apple şirketinin patronu ilk kez cinsel tercihini açıkladı: "Gey olmaktan gurur duyuyorum".

Yenibiris.com

İş görüşmesinde bazen alışılmadık sorular gelse de görüşmecilerin en çok tercih ettiği sorular ve vereceğiniz cevaplar için öneriler şöyle... 

Yenibiris.com

Yenibiris.com, 2014 üçüncü çeyrek istihdam raporunu açıkladı. Bütün sektörlere iş başvuruları artarken, iş arayanlar en çok yine bankalara başvurdu.   


Yenibiris.com

İngiltere'de yapılan araştırma, orta yaşa yaklaşan kadınların aynı işi yapan erkeklerden çok daha düşük maaş aldığını ortaya koydu. 

Haftanın Anketi
Sizce mesleki sertifikalar işe alımda önemli mi?

[ Sonuçlar ]

Bizi Takip Edin
  • Yenibiriş
  • Kaçan İş Büyük Olur
  • Yenibireleman
Copyright © 2000 - 2014 Yenibiris.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.