YBWEB02

Dış Ticaret Satış Temsilcisi

Ankara
  • 22.11.2016
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3214 Görüntüleme

Job Description

Our firm was established in 1994 in order to manufacture high quality waterproofing materials and serve professionally made application jobs for civil engineering.Our aim is not only improving knowledges and experiences, but also sharing them with the clients and dealers in our sector.

Since AHED Plastic Co., was established, product range has been increased permanently and new edition products have been manufactured. Besides those, Research and Development (R&D) activities were accelerated.

AHED Plastic Co., whose principle is  the innovations , first started to  manufacture PVC waterstop in 1994. After that, PVC  flat sheet and T-Lock geomembrane were manufactured.In 01/01/1998, quality control laboratory was instituted. In 1998, we were certificated by TSE(Turkish Standards Institute) for PVC waterstop. In 1999, we were certificated by TSEK for PVC Geomembrane and in 2006 certificated by TSEK for Polyethylene Geomembrane. AHED, the leading company in its area, started to manufacture signal layered geomembrane  in 2002. AHED, as the first certificated company by ISO 9001 Quality Management System in 28 May 2002, carried on its successes. Our firm continued activities by manufacturing flat sheet, signal-layered  and T-LOCK HDPE, LDPE, LLDPE geomembrane in 2003. As a result of increasing the capacity of production lines, the geomembranes  were started to be manufactured with a width of 2,10mt. AHED keeps making renovations on its works day by day with a huge perseverance and  proves how much attention it pays for  the environment and employers by being registered with ISO 14001 and OHSAS 18001 certificates. Completing the studies of “CE Notation”, we were certificated by CE certificate.As a result of R&D activities, AHED started to manufacture EPDM geomembrane in December 2009 and put on  the market that EPDM geomembrane which had much more tensile strength than the others in market because of its  new characteristic formulations.AHED, whose principle is to serve high quality and right service to its clients;  has been continuing its activities by making R&D works  and has been manufacturing in higher capacity than its rivals in 6800m2 closed and 12000m2 open; totally 18800m2 plant located by the Esenboga Airport road.

 
With our best wishes...

Required Skills

- We need a person (man or woman) for overseas marketing and sales (export and import operations)
- Who have no problems of overseas and domestic travel
- With good knowledge of English (writing, reading, speaking)
- Experience in sales and marketing is preferred

contact Mr.Erdal

Summary Info

AHED PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ İş İlanları

AHED PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ

Firmayı Takip et Firma Web Sitesi

Firmamız 1994 yılında su yalıtımı konusunda inşaat sektörüne kaliteli su yalıtım malzemelerini imal etmek ve uygulamak hedefi ile kurulmuştur.

 

Firma politikamız;bilgi ve tecrübelerimizi her geçen gün arttırarak müşterilerimiz,bayilerimiz ve sektörümüzle paylaşmaktır.

 

AHED Plastik kurulduğundan bu güne kadar sürekli ürün pörtföyünü genişleterek yeni ürünlerin imalatını gerçekleştirmiş ve ARGE Faaliyetlerine hız kazandırmıştır.

 

Yenilikleri kendisine ilke edinen firmamız 1994 yılında PVC esaslı su tutucu bant üretimine başlamıştır.

 

Devamında PVC esaslı düz ve T.Grip geomembran imalatını başlayan firmamız
01.01.1998 tarihinde kendi bünyesinde kalite kontrol laboratuarını kurarak 1998 tarihinde PVC SU TUTUCU BANT  ta TSE belgesini ve 1999'da PVC Geomembran için  TSEK, 2006'da POLİETİLEN Geomembran için  TSEK belgelerini alarak hizmetlerini devam ettirmiştir.2002 yılında ülkemizde ilk olarak PVC esaslı sinyal tabakalı geomembranın imalatına başlamıştır. 28 Mayıs 2002 tarihinde sektöründe bir ilki daha gerçekleştirerek ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini alarak faaliyetlerini sürdüren

 

firmamız 2003 yılında hizmetlerine bir yenisini ekleyerek düz,sinyal tabakalı ve T.Grip HDPE-LDPE-LLDPE Geomembranların imalatını gerçekleştirmiştir.Üretim hatlarını büyüterek ürün genişliğini 2,10 m. olarak artırmıştır.Firmamız her geçen gün kendini yenileme azmini sürdürerek çevreye ve çalışanlarına verdiği değeri ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini alarak tescillemiştir. 2011 senesinde CE İşaretleme çalışmalarını tamamlayarak CE belgesini de bünyesine katmıştır.Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile 2009 senesinin aralık ayında EPDM Membran üretimini gerçekleştirmiş ve uygulamış olduğu yeni formülasyonlar ile piyasada bulunanlardan daha mukavemetli AHED EPDM Membranları piyasaya sunmuştur.

Su yalıtımı konusunda müşteri ve sektörüne kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinen firmamız AR-GE çalışmalarına da devam ederek Esenboğa Havaalanı yolu üzerindeki 6800 m² kapalı ve 12000 m² açık alan olmak üzere toplam 18800 m² lik tesislerinde rakiplerinin üretim hacminin üzerinde üretim yapabilen üretim hatları ile ticari hayatına devam etmektedir.

En iyi dileklerimizle.

Firmanın Tüm İş İlanları

Benzer İlanlar

AHED PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
Ankara
Son 1 Hafta
Our firm was established in 1994 in order to manufacture high quality waterproofing materials and se...
Palme Makina Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Dış Ticaret  Yönetmenine bağlı olarak ,   İthalat ve ihracata yönelik operasyon süreçlerini takip e...
TAM FAKTORİNG A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Tam Faktoring çalışanlarının başarısı ile hızla büyümeye devam ediyor. G...
Ankara
Dün
Firmamız Elektrikli Ev Aletleri ve Beyaz Eşya Üreticilerine Yan Sanayi olarak Isıtıcı Rezistans...
BÜYÜK ANADOLU TERMAL HOTEL
Ankara
Dün
1- Ankara Akyurt da bulunan Thermal Otel, ve Bodrum da bulunan Otelimizin tanıtımı; 2- Tatil, Konak...
TURKCELL SUPERONLINE ABONE MERKEZİ
Ankara
Dün
Türkiye' nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi a...
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Dün
      Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren ...
BONELLİ GIDA EĞİTİM SAN VE TİC. A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Unlu Mamuller / Perakende sektöründe, kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi ilke edinen, müşteri memnuniy...
BENZER TÜM İLANLAR

İş Bulma Taktikleri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri İş aramada başarılı olmak için sizinle aynı pozisyona başvuranlara göre öne çıkmanız gerekli. Bu aslında o kadar zor değil. İşte size bir adım önde olmanızı sağlayacak 4 öneri.