Üye Ol Üye Girişi
İşveren Girişi
İLAN VER
0212 251 88 84
 • Anahtar Kelime :
 • Pozisyon :
 • Şehir :
 • Ülke :
 • İlan Güncelliği :
 • Sektör Bilgileri :
 • İş Alanı Bilgileri :
 • Eğitim Bilgileri :
 • Askerlik Durumu :
 • Tecrübe Bilgileri :
 • Organizasyondaki yeri :
 • Çalışma Şekli :
 • Görüntüleme seçenekleri :
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!


Yükleniyor..
Sonuçları Filtrele
Anahtar Kelime

Şehirİş Alanı


Sektör


İlan GüncelliğiPozisyon Adı


ÜlkeEğitim


Deneyim


Organizasyondaki Yeri


Çalışma Şekli


Görüntüleme Seçenekleri

Şirket Bilgileri
BURSA ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ
Web Sitesi : www.cekirgekalp.com


Bursa ve Çevre illere hizmet veren ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ alanında Güney Marmara’nın ilk ve tek özel dal hastanesidir .

Bursa'nın Çekirge semtinde kurulmuş olan Kalp ve Aritmi Hastanesi Bursa ve Bölge halkı için büyük bir önem arz etmektedir.


Bölümler:

Kardiyoloji Bölümü :
Anjiyo Ünitesi ( Koroner Anjiyografi,Balon, Stent, )
Elektro fizyoloji Ünitesi
Pil ve ICD Ünitesi
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Kardiyoloji Tetkik Laboratuarı
Acil Servisi

ile

Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü:
Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım,
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ünitesi,
Tetkik Laboratuarı,
Radyoloji Ünitesi… bulunmaktadır.

İki Adet Kalp ve Damar Cerrahisi Ameliyathanesi. 16 yataklı KVC ve Koroner Yoğun Bakım Ünitesi 9 Kardiyolog, 5 Kalp ve damar cerrahı olmak üzere 20 doktor 187 çalışanı ile 28 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.

Aritmi hastanesinde ritim bozukluklarının tedavisi Elektrofizyoloji Laboratuarında yapılmaktadır.

Ayrıca hastane kalıcı kalp pilleri ve şok cihazı denilen otomatik implante edilebilir defibrilatörlerin takıldığı ve hastaların düzenli takip edildiği bir alt yapıya sahiptir.

Kalp ve Aritmi Hastanesi özellikle Kalp krizi vak’a larında hastaya en hızlı şekilde müdahale etme konusunda önem kazanmaktadır. 24 saat primer PTCA yapılmaktadır. (Kalp krizi vakası ile gelen hastalar hiç zaman kaybetmeden ilk müdahaleleri yapılıp en geç 30 dakika içerisinde anjiyo'ya alınıp tıkalı damarı / damarları açılarak risk ortadan kaldırılmaktadır).

Kalp Damar Cerrahisi bölümünde; Koroner By-Pass, kalp kapağı tamir ve değişimleri, doğuştan kalp hastalıklarının düzeltilmesi, periferik damar ameliyatları varis tedavi ve cerrahisi başta olmak üzere tüm kalp ameliyatlarını yapacak uzman doktor kadrosu ve tıbbi cihazlara sahip olan hastanede Ayrıca poliklinik hizmetleri verilirken, ameliyat olmuş hastaların düzenli kontrolleri yapılmaktadır.

Kalp ve Aritmi hastanesinin Laboratuarı her türlü biyokimya, bakteriyoloji, hormon ve patoloji çalışmalarına cevap veren teknik donanım ve tecrübeli kadrosuyla aralıksız 7/24 saat hizmet vermektedir.


Hastanenin tüm kurumlarla anlaşmaları vardır.
SGK ( SSK, BAĞKUR, EMEKLİ SANDIĞI DEVLET MEMURLARI )ve ÖZEL SİGORTALAR


 

Copyright © 2000 - 2014 Yenibiris.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.