İş Arayan Girişi
Üye Ol
Sonuçları Filtrele
Anahtar Kelime

Şehirİş Alanı


Sektör


İlan GüncelliğiPozisyon Adı


ÜlkeEğitim


Deneyim


Organizasyondaki Yeri


Çalışma Şekli


Görüntüleme Seçenekleri

 • Anahtar Kelime :
 • Pozisyon :
 • Şehir :
 • Ülke :
 • İlan Güncelliği :
 • Sektör Bilgileri :
 • İş Alanı Bilgileri :
 • Eğitim Bilgileri :
 • Tecrübe Bilgileri :
 • Organizasyondaki yeri :
 • Çalışma Şekli :
 • Görüntüleme seçenekleri :
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!
Şirket Bilgileri

ASIL FAALİYET ALANI: POLYPROPLENDEN MAMUL BÜYÜK TORBA ( BIG-BAG) ÜRETİMİ

ADRESİ:Fabrika Sokak No: 8 Samandıra /Kartal-İstanbul

ORTAKLIK YAPISI: Şirket Yabancı sermayeli bir kuruluk olması yanında, TSKB’nın ortaklığa katılımı ile Türkiye’de bir Devlet bankasının risk ortaklığı anlamında şirkete katılımı yönünde ilklerden birisidir.

ÜRÜN TANITIMI: Kısaca big-bag olarak adlandırılan ürünümüzün hammaddesi polipropilen ve polietilen olup, bu maddeler sağlık açısından zararlı değildir.Ürünlerimiz , toz ve granül halindeki sanayi ürünlerinin ambalajlanması, taşınması ve stoklanmasında kullanılmaktadır. Ürün, yaygın olarak madencilik, petrokimya, çimento ve gıda sektöründe tercih edilmektedir. Ürünlerimizin taşıma kapasiteleri 200 kg.dan 6000 kg. a kadar değişmektedir.

Her bir ürün müşteri talebine göre dizayn edilmekte yani butik üretim tarzında çalışılmaktadır.

Genel anlamda Tekstil teknolojinden ve Konfeksiyon işçiliğinden yararlanıldığı için emek-yoğun bir üretim sektörü olduğu söylenebilir.

SEKTÖR VE SEKTÖRÜNDEKİ YERİ:Türkiye’de Yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahip olan yeni bir sektörde 20 civarında firma üretici olarak faaliyet göstermektedir. Büyük torba üretiminin yaygınlaştığı Türkiye, Avrupa’nın en önemli üretim merkezi konumundadır. Sektör, Avrupa Birliği ülkelerinin büyük torba (Big-Bag ) ithalatının %45’ini karşılıyor. Yılda yaklaşık 150 milyon dolarlık üretimin gerçekleştiği büyük torba sanayii , 130 milyon dolarlık ihracat yapıyor.

Big-bag kullanımı Türkiye’de artmasına rağmen henüz istenilen düzeyde değildir. Bu nedenle big-bag üreticisi çoğu firma gibi biz de ürünlerimizi ağırlıklı olarak yurtdışına pazarlamaktayız.

2001 yılından başlayarak belirli bir süre içerisinde üretim kapasitemizi %100 artırarak özellikle Avrupa ülkelerinin big-bag ihtiyaçlarının karşılanmasında lider konuma gelmeyi hedeflemiş bulunuyoruz.

2000 yılı , ekonomik anlamda pek çok şirket gibi bizleri de olumsuz etkiledi. Ancak biz pazara sunduğumuz ürünlerdeki %100 müşteri memnuniyeti politikalarımızın meyvelerini aldığımız yıl olması nedeniyle geçtiğimiz olumsuz dönemi en az kayıpla atlatan bir işletme olduğumuza inanıyoruz.

Big-bag üretimi Ünsa’nın Samandıra ve Sultanbeyli’deki kendi entegre tesislerinde yapılmaktadır.Üretim prosesimizi çoğunlukla müşterilerimiz şekillendirir. Kendi sektörünün devleri ile çalışmanın bir tarzı olarak “müşteri denetimini” en sık alan firmalardan birisi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz .

Bu anlamda Uluslararası ISO 9001:2000 ve HACCP Kalite Belgeli ürünlerimizin en öne çıkan özelliği, her müşteri için butik çalışırız. Stok ürün yapamadığımız için her bir ürün için özel üretim prosesi oluşturulmaktadır. Bu temponun başarıyla altından kalkabilmek için de yetişmiş işgücüne ve ekiplere gereksinim vardır.

GREIF En Güncel İş İlanları Yenibiris.com'da!

Türkiye'nin en kapsamlı iş ilanları ve kariyer sitesi olan Yenibiris.com bünyesinde aradığınız kriterlere uygun 0 farklı 0 iş ilanı bulunmaktadır. İş hayatınıza yeni bir başlangıç yapmak için tek yapmanız gereken iş ilanlarından birine başvurmak.

Acilbulmanız mı gerekiyor? Peki iş aramada doğru imkanları kullandığınıza emin misiniz? Eğer iş arıyorum diyorsanız aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olun. Önce hedeflerinizi belirleyin. Hedefleriniz ve özgeçmiş bilgileriniz birbirini tutmalı. Özgeçmişinizi arama yaptığınız pozisyona uygun olarak hazırlayın. Kişisel özelliklerinizi, iş deneyimlerinizi, staj bilgilerinizi detaylı bir şekilde yazın. Özgeçmişinize uygun bütün pozisyonları takip edin. Başvuru yapacağınız iş ilanları, CV’nize uygun olmalı. İş ilanlarında aranan niteliklerin size uygun olduğundan emin olun. İş deneyimleriniz, başvuru yaptığınız işin özelliklerini yansıtmalı. İş bulmak için arama yaparken diğer yandan özgeçmişinizi güncellemeyi unutmayın. Yenibiris.com’da yayına yeni giren ilanları mutlaka takip edin. İş arama, düzenli zaman ayırmayı gerektirir. Acil iş arıyorum diyenler, her gün Yenibiris.com’a girerek kendine uygun iş imkanlarına bakmalı. Size uygun işi bulmak için zaman kaybetmeyin. Ayrıca acil eleman arayan firmaların eleman ilanlarının da burada olduğunu hatırlatalım. Kariyerin için bekleme yapma, hemen başvuru yap!
Copyright © 2000 - 2014 Yenibiris.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.