YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Dijital Pazarlama Uzmanı

İzmir
  • 13.10.2016
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2998 Görüntüleme

İş Tanımı

       Geleneksel tanıtım yöntemleri dışında kalan tüm alternatif tanıtım yöntemlerinin şirket ihtiyaçlarına (B2B Marketing) ve kaynaklarına göre değerlendirilmesi ve geliştirilmesi için ilgili birimler ve yönetim birimleri ile koordineli çalışarak, hayata geçirmek üzere projeler geliştirecek bir uzman arıyoruz. 

 

       İlgili servislerinin spesifik ihtiyaçları doğrultusunda çok kanallı pazarlama planlarının oluşturulmasına destek vermek ve dijital taktik ve stratejilerinin bütçeler doğrultusunda geliştirilmesini sağlamak.

 

       Şirket web siteleri ve e-mail pazarlaması için içerik üretmek.

 

       Farklı kanal ( call-center, e-mail pazarlaması, SMS, MMS, Faks, Google Adwords, SEO, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube vb) ve müşteri grupları için değerlendirme kriterleri belirleyerek müşteri ihtiyaç ve şirket kaynakları için etkin kanalların analizini yapmak.

 

       Bölümlerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı müşteriler ( Belediyeler, Perakende,Hukuk Büroları) , farklı kanallar (dijital ,mobil ,hibrit kanallar) ve farklı platformları ( websitesi, blog, mobil uygulamalar v.b) kullanarak ürünlerin tanıtımı ile ilgili farklı kanalları tanıtmak ve destek sağlamak

 

       Sorumlu olduğu bütçe dâhilinde, dijital pazarlama yatırımlarının yönetiminden sorumlu olmak.

 

       Şirket içi yapılan dijital pazarlama aktiviteleri ile ilgili düzenli olarak üst yönetime raporlar hazırlamak.

 

       Dijital pazarlama aktivitelerinin yürütülmesinde rol alacak ajans, müşteri, Kurumsal İletişim departmanı, ilgili departmanlar ve kişiler arasında bilgi akışını ve koordinasyonunu sağlamak

 

       Call center projesinin verimlilik takibi, raporlanması ile ilgili gerekli planlama, aksiyon ve takiplerini gerçekleştirmek.

 

       Grafik ve web departmanının sağlıklı çalışmasının, verimliliğinin sağlanması ve tüm fonksiyonlara sağlıklı destek verecek şekilde düzenli çalışmasının takibini gerçekleştirmek.

 

       Ürün ve faaliyetlere yönelik kurgulanacak e-mail, SMS, MMS aktivitelerinin kurgulanması, yönlendirilmesi ve süreç planlamasının yapılması konusunda ilgili departmanlara danışmanlık vermek.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler

Üniversiteden en az lisans mezunu

Pazarlama, Ürün Yönetimi, Dijital Pazarlama, Dijital Projeler Yönetimi ya da Çoklu Kanallar Pazarlama alanında deneyimli

Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip

MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen

  • PAYLAŞ

Özet Bilgiler

Hermes İnternet İletişim Ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri İş İlanları

Hermes İnternet İletişim Ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri

Firmayı Takip et Firma Web Sitesi

Hermes İletişim, meraklı insanların iletişim teknolojileri sektörünün geleceğine dair yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmek için bir araya geldiği bir şirkettir.

2001 yılında faaliyetlerine başlayan Hermes İletişim kurumsal müşterilerine çözüm odaklı, yenilikçi, yaratıcı, iletişime açık, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kullanıcı dostu bir perspektifte hizmet vermektedir.

2001 yılında faaliyetlerine bir satış organizasyonu olarak başlayan Hermes İletişim, sağladığı başarıyla 2007 yılı itibariyle AR-GE yatırımlarının da önünü açmıştır.

Hermes İletişim Turkcell Silver İş Ortağı’dır.

Detaylı bilgiye; www.hermesiletisim.net internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

Hermes İnternet İletişim Ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri
İzmir
Dün
Çağrı Merkezi Kurumsal Satış Takım LideriSatıştan Sor...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI

Benzer İlanlar

COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İzmir
04.12.2016
Pazarlama faaliyetlerini yöneticek, dijital pazarlama işlerini takip edicek , ofis asistanını yedekl...
Özel Medifema Hastanesi
İzmir
Son 1 Hafta
Sağlıkta uzman kadrosu ve ileri teknolojik alt yapısıyla hizmet sunan Özel Medifema Hastanesi b...
BENZER TÜM İLANLAR

İş Bulma Taktikleri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri İş aramada başarılı olmak için sizinle aynı pozisyona başvuranlara göre öne çıkmanız gerekli. Bu aslında o kadar zor değil. İşte size bir adım önde olmanızı sağlayacak 4 öneri.