Detaylı Arama
Bu ilan yayından kaldırılmıştır, benzer ilanlara göz atın.
Benzer İlanlar

CarrefourSA

Mersin Susanoğlu CarrefourSA Expres - Mağaza Görevlisi

İş Tanımı
Mersin Susanoğlu'nda açılacak olan CarrefourSA Expres mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam ve yarı zamanlı takım çalışacak arkadaşları arıyoruz.


Kasa Elemanı:

Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb.


Reyon Elemanı:

Kasap, Şarküteri, Balık, Sebze / Meyve, Pasta Ekmek, Kuru Gıda reyonları ve Mal Kabul için tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak; mağazada satılan ürünlerin (gıda, temizlik, giyim, vs.) raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.


Büro Elemanı:

(Bu görev için muhasebe ve bilgisayar konularında iş deneyimi gerekmektedir).
Mağazaya gelen malların irsaliye ve faturalarının bilgisayara kaydı ve takibi, iade faturalarının düzenlenmesi, kasiyerlere kasa avansı verilmesi ve takibi, mağaza muhasebesini ilgilendiren tüm evrakların dökümantasyonu ve dosyalanması, günsonu raporlarının alınması, kasa kapanış işlemleri vb.
Aranan Nitelikler
- Dinamik bir ortamda çalışacak,
- Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip,
- İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
- 30 yaşını aşmamış,
- En az Lise mezunu,

gençlere sesleniyoruz...


Ek Bilgiler
İş Alanı
  • Operasyon
Çalışma Şekli
Tam zamanlı
Çalışma Yeri
  • Mersin(İçel) - Türkiye
Yayınlanma Tarihi
07. 05. 2010
Son Başvuru Tarihi
11. 05. 2010
Sektörler
  • PERAKENDECİLİK-TOPTANCILIK
Eğitim Durumu
  • Lise
  • Yüksekokul
  • Yüksekokul Öğr.
  • Lisans Öğr.
  • Lisans
100 - 200 Arası Aday Başvurdu
Benzer İlanlar
Copyright © 2000 - 2014 Yenibiris.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.