İş Arayan Girişi
Üye Ol
Sonuçları Filtrele
Anahtar Kelime

Şehirİş Alanı


Sektör


İlan GüncelliğiPozisyon Adı


ÜlkeEğitim


Deneyim


Organizasyondaki Yeri


Çalışma Şekli


Görüntüleme Seçenekleri

 • Anahtar Kelime :
 • Pozisyon :
 • Şehir :
 • Ülke :
 • İlan Güncelliği :
 • Sektör Bilgileri :
 • İş Alanı Bilgileri :
 • Eğitim Bilgileri :
 • Tecrübe Bilgileri :
 • Organizasyondaki yeri :
 • Çalışma Şekli :
 • Görüntüleme seçenekleri :
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!
Şirket Bilgileri
GEDİK HOLDİNG A.Ş.
Web Sitesi : http://gedik.com.tr

Kurulduğu günden bu yana“ Müşterilerine sürekli değer yaratarak büyüme” düşüncesini kendisine misyon olarak belirleyen Gedik Topluluğu, bir Türk şirketi olarak 46 yıllık başarılı yolculuğun haklı gurunu duymakta ve bu gururu gelecek nesillere taşıyabilmenin çeviklik ve heyecanı içinde koşusuna devam etmektedir.     
İstanbul/Kurtköy bölgesinde 70 dönüm arazi içinde kurulu Gedik Kaynak Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1963 yılından beri kendi markası olan GEKA ve GEKATEK kaynak elektrodları, telleri ile GEDİK WELDING kaynak makinelerini üretmekte ve dünya standartlarındaki yüksek kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarda öncelikli tercih nedeni olmaktadır. 
Gedik Holding’in üretim alanında yer alan diğer sanayi grubu, Gedik Döküm ve Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş adı altında 1967’den beri İstanbul/Pendik’te 30 dönüm arazi içinde faaliyetini sürdürmektedir. Bu grupta TERMO markası ile buhar,su,gaz ve diğer akışkanlar için vana ve diğer armatürler üretilmekte, hassas döküm yöntemiyle üretim yapılmaktadır.
Geleceği şekillendirenlerle birlikte yoluna devam etmeye kararlı Gedik Holding, Sakarya’nın Hendek ilçesinde 261 Dönümlük arazi içinde Döküm, Vana ve  Kaynak  üzerine başlattığı yeni projelerle   yatırımlarına devam etmektedir.
Sermaye piyasalarında  1991 yılında  yerini alan ve bugün yurt çapında 29 şubeye ulaşan Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş ; yatırımcı sayısı,  işlem hacmi ve yaygın çalışma alanlarıyla sermaye piyasalarının en etkin aracı kurumlarından biridir.
2001 yılında kurulmasına karşın elektronik ticaret sektöründe  çok hızlı bir gelişim kaydeden Gedikgross.com, yapı market ürünlerinden….cep telefonlarına,bilgisayarlardan…bahçe ürünlerine kadar 100.000’in üzerinde ürün çeşitlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırabilen Türkiye’nin en kapsamlı online marketidir. 
Ekonomik başarıların mutlak suretle toplumla bütünleşmesi ve toplumsal hedeflere yönelmesi gerektiğini toplumsal kalkınmanın zorunlu bir ihtiyacı olarak gören  Gedik Holding 1993 yılında   kurduğu Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile günümüze kadar eğitim alanında yaptıklarının mutluluğunu ve yarınlarda yapacaklarının heyecanını yaşamaktadır. Türkiye’nin en büyük ve alanında tek olma özelliğine sahip “Halil Kaya Gedik Kaynak Teknolojileri Anadolu Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu”  2009-2010 eğitim yılında hizmete girecektir. Gedik Eğitim Vakfı (GEV)Türk Kaynak Teknolojileri Akademisi, 17Temmuz 2008 tarihinde Uluslararası Kaynak Enstitüsü(International Institute of Welding/ IIW)  Türkiye sorumlu üyeliğine seçilmiştir. Bu sorumluluk kapsamında, Kaynakla ilgili Türkiye’deki tüm uluslararası eğitimler ile bilimsel ve teknik faaliyetleri üyeleriyle birlikte  IIW adına yürütmektedir.

GEDİK HOLDİNG A.Ş. En Güncel İş İlanları Yenibiris.com'da!

Türkiye'nin en kapsamlı iş ilanları ve kariyer sitesi olan Yenibiris.com bünyesinde aradığınız kriterlere uygun 0 farklı 0 iş ilanı bulunmaktadır. İş hayatınıza yeni bir başlangıç yapmak için tek yapmanız gereken iş ilanlarından birine başvurmak.

Acilbulmanız mı gerekiyor? Peki iş aramada doğru imkanları kullandığınıza emin misiniz? Eğer iş arıyorum diyorsanız aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olun. Önce hedeflerinizi belirleyin. Hedefleriniz ve özgeçmiş bilgileriniz birbirini tutmalı. Özgeçmişinizi arama yaptığınız pozisyona uygun olarak hazırlayın. Kişisel özelliklerinizi, iş deneyimlerinizi, staj bilgilerinizi detaylı bir şekilde yazın. Özgeçmişinize uygun bütün pozisyonları takip edin. Başvuru yapacağınız iş ilanları, CV’nize uygun olmalı. İş ilanlarında aranan niteliklerin size uygun olduğundan emin olun. İş deneyimleriniz, başvuru yaptığınız işin özelliklerini yansıtmalı. İş bulmak için arama yaparken diğer yandan özgeçmişinizi güncellemeyi unutmayın. Yenibiris.com’da yayına yeni giren ilanları mutlaka takip edin. İş arama, düzenli zaman ayırmayı gerektirir. Acil iş arıyorum diyenler, her gün Yenibiris.com’a girerek kendine uygun iş imkanlarına bakmalı. Size uygun işi bulmak için zaman kaybetmeyin. Ayrıca acil eleman arayan firmaların eleman ilanlarının da burada olduğunu hatırlatalım. Kariyerin için bekleme yapma, hemen başvuru yap!
Copyright © 2000 - 2014 Yenibiris.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.