YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır, benzer ilanlara göz atın.
Benzer İlanlar
İSM İŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SAĞLIK GÜVENLİK VE EĞİTİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ Bölge Satış Yöneticisi iş ilanı

İSM İŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SAĞLIK GÜVENLİK VE EĞİTİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ

ISMY01

Bölge Satış Yöneticisi

İş Tanımı

Son dönemlerin en fazla rağbet gören sektörlerden biri olan iş sağlığı ve iş güvenliği sektöründe 2002 yılından bu yana iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri sunan ve her geçen gün büyüyen yapısı ile 26 ilde faaliyet gösteren iSM İŞ SAĞLIĞI MERKEZİ sektörün öncü kuruluşlarından biri olup kurulduğun günden bu yana taşıdığı vizyon gereği sürekli insana ve teknolojiye yatırım yaparak sektörün parlayan yıldızları arasında yerini almıştır.

Misyonunu samimi ekip ruhuna uygun olarak; görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerini birleştirerek kaliteli hizmet vermek olarak belirleyen İSM bünyesinde görevlendirmek üzere Satış Yöneticisi arıyoruz. 

Aranan Nitelikler

  • Tercihen benzer sektörlerde olmak üzere en az 2 yıl satış deneyimi olan,
  • Satış becerileri gelişmiş, dinamik, takipçi, müşteri odaklı,
  • Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
  • Yurt içi seyahat engeli olmayan,
  • Kendi iç motivasyonu sağlayabilen, dinamik ve stresle başa çıkabilen,
  • Aktif araç kullanabilen,
  • Microsoft Office programlarını kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,01.01.2014 tarihinden itibaren işyerlerindeki tüm işçi ve işverenlerin, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili görev, yetki ve sorumluluklarının belirlendiği ve uyulmaması halinde ciddi yaptırımların söz konusu olduğu 6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanun kapsamında, iş yerlerine firmamızın verdiği iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerin satışını gerçekleştirmek üzere, düzenli görüşmeler sağlayarak müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek yeni müşteri kazanımı gerçekleştirmek

Ek Bilgiler

Pozisyon Seviyesi
Danışman
Çalışma Şekli
Tam zamanlı
Deneyim
2-5 yıl
Yayınlanma Tarihi
13. 05. 2014
Son Başvuru Tarihi
15. 05. 2014
Sektörler
500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
Benzer İlanlar
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği,
yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.