YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır, benzer ilanlara göz atın.
Benzer İlanlar

Elektrik TeknikeriİSM İŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SAĞLIK GÜVENLİK VE EĞİTİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ

İş Tanımı

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ALANINDA HİZMET VEREN KURULUŞUMUZDA ;

Aranan Nitelikler

ELEKTRİK MÜHENDİSİMİZLE BİRLİKTE ÇALIŞACAK, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ ÇIKIŞLI YADA UNİVERSİTELERİN MYO ELEKTRİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN ADAYLARIN BAŞVURULARI BEKLENMEKTEDİR.

Ek Bilgiler

Pozisyon Seviyesi
Teknik Uzman
Çalışma Şekli
Tam zamanlı
Deneyim
2 yıldan az
Çalışma Yeri
Yayınlanma Tarihi
01. 02. 2014
Son Başvuru Tarihi
12. 03. 2014
50 - 100 Arası Aday Başvurdu
Benzer İlanlar
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği,
yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.