YBWEB02
 • Anahtar Kelime :
 • Pozisyon :
 • Şehir :
 • Ülke :
 • İlan Tarihi :
 • Sektör Bilgileri :
 • İş Alanı Bilgileri :
 • Eğitim Bilgileri :
 • Askerlik Durumu :
 • Tecrübe Bilgileri :
 • Pozisyon seviyesi :
 • Çalışma Şekli :
 • Görüntüleme seçenekleri :
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!
Sonuçları Filtrele
Anahtar Kelime


Yükleniyor..

MERCK SERONO İLAÇ Şirket Bilgileri

MERCK SERONO İLAÇ İş İlanları
MERCK SERONO İLAÇ
Web Sitesi : www.merckserono.net

DÜNYADA MERCK SERONO:

Merck Serono, Merck KGaA’nın reçeteli ileri teknoloji ilaçlar alanında uzmanlaşmış bölümüdür. 150 ülkede 17.500 çalışanı ile global bir biyoteknoloji firması olup, dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 7000’i aşkın satış ve pazarlama ekibi ile 2008 yılında 5 milyar Euro’luk satış cirosu gerçekleştirmiştir.
Merck Serono faaliyet gösterdiği spesifik alanlarda insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi için bilimsel ve yenilikçi ilaçlar geliştiren araştırmacı bir ilaç şirketidir.
Merck Serono, 2008 yılında AR-GE aktiviteleri için 1.1 milyar Euro yatırım yapmıştır. Şu an devam etmekte olan 30’un üzerinde klinik çalışması bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen tedavi alanlarımızda AR-GE çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir.

Tedavi Alanlarımız:
-Onkoloji
-Nörodejeneratif Hastalıklar
-Otoimmün Hastalıklar
-Fertilite
-Kardiyometabolik Hastalıklar
-Metabolik Endokrinoloji

5000 kişilik teknik ekibimiz biyoteknolojik ve ilaç teknolojileri alanlarında; katı doz üretim, steril ve steril olmayan likit üretim, yumuşak jelatin kapsül üretimi, biyoteknolojik dolgular, biyoteknolojik aletlerin geliştirilmesi alanlarında teknolojiler geliştirmektedirler.

TÜRKİYE’DE MERCK SERONO:
Türkiye’de 1998 yılında kurulan ve biyoteknolojik ilaçlar üzerine uzmanlaşan Serono İlaç Pazarlama ve Tic. A.Ş. ile yine 1998 yılında kurulan ve Kardiyoloji, Onkoloji, Endokrinoloji konularında uzmanlaşan Merck İlaç Ecza ve Kimya Ltd., 2009 yılında Merck İlaç Ecza ve Kimya Ticaret A.Ş. altında birleşmişlerdir. İlaç bölümümüz, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de faaliyet gösterdiği tüm terapötik alanlarda lider ve öncü bir kuruluş olarak Merck Serono logosu altında çalışmalarını sürdürmektedir.
Merck Serono Türkiye’de çoğunluğu satış kadrosu olan yaklaşık 150 çalışan bulunmaktadır. Çalışanlarımızın %52’si erkek, %48’i kadındır.

Vizyonumuz:
-Türk İlaç Sanayinin en başarılı firmalarından biri olmak:
- En çok çalışmak istenilen
- Daima gelişen ve geliştiren
- Yüksek büyüme ve karlılıkla faaliyet gösteren

Misyonumuz:
-Liderlik ruhu, açık iletişim, demokratik, adil yönetim ve ‘biz’ bilincini ön plana çıkaran vizyonel bir kültür yaratmak.
-“İnsan”a odaklanarak sürekli gelişim ve etkinliği yakalamak.
-Müşterilerimize en doğru medikal destekleri vererek hastaların en uygun tedaviye ulaşmalarını sağlamak.
-Çalışanlarımıza en iyi performanslarını sergileyebilmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları vermek.

Değerlerimiz:
- DÜRÜSTLÜK yaratıcılığımızı garanti eder.
- SAYGI tüm ortaklıkların temelidir.
- ŞEFFAFLIK karşılıklı güveni mümkün kılar.
- CESARET geleceğe kapıları açar.
- BAŞARI girişimci başarımızı mümkün kılar.
- SORUMLULUK girişimci hareketlerimizi belirler.

Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibiris.com web sitesinin içeriği,
yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.