YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Cast Oyuncusu

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze, Antalya, Antalya - Korkuteli, Antalya - Kemer, Antalya - Belek, Antalya - Manavgat, Antalya - Alanya, Antalya - Serik
22.11.2016
1000 den Fazla Aday Başvurdu

İş Tanımı

Merhaba Arkadaşlar
 
Çalışma hayatınıza renk katacak bir çağrımız var sizlere.
25 yıllık Oda Tiyatrosuna bağlı olarak çalışan ODA CAST VE MENAJERLİK sizlere renkli eğlenceli ve kazançlı bir hayatın kapılarını açıyor.
İster çalışan biri olun ister iş hayatına yeni başlayan ya da herhangi bir işe aday olun. Bu keyifli hayatta bir parçanız bulunsun.

İlanımıza başvuracaksanız lütfen yazdıklarımızı en ince ayrıntısına kadar okuyunuz.
Aşağıda da belirttiğimiz gibi bize yönelik bir not yollayan adaylara ve fotoğraflı adaylara öncelik tanıyoruz. Biz sizlerden gelen cv leri en ince ayrıntısına kadar inceliyoruz. Aynı zamanda bir organizasyon firması da olan şirketimiz size sadece casting konusunda değil Antalya ve İstanbul’da farklı iş dallarında da mailler atarak iş bulmanıza yardımcı oluyor.

Özellikle bu yıl Antalya'da açtığımız ajans ve tiyatro okulumuz Antalya'nın İstanbul ile direkt bağlantısı olacak. Antalya'daki adaylarımız İstanbul'a gitmeden odition ve deneme çekimlerini verebileceklerdir.

Ayrıca oyunculuk sertifikası da alabileceğiniz okulumuz oyunculuk, beden dili, diksiyon ve kişisel gelişim derslerini de verecektir.

Lütfen KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU gibi saçma sapan kurslara KANMAYINIZ. Oyunculuğun kamera önü arkası olmaz.
 
Ünlü oyuncu Ferdi Merter liderliğinde Levent Tayman, Ece Sarp, Niyazi Gezer, Arzu Birecik ve Kaan ERKAM'ın özel dersler verdiği firmamız size bir çok seçenek sunabiliyor. www.odatiyatrosu.com ve www.kaanerkam.com  sizlere az da olsa bilgi verebilir. Ayrıca Facebook sayfalarımızı beğenerek de aktivitelerimizden haberdar olabilirsiniz.

CAST OYUNCUSU olmak için profesyonel bir oyuncu olmanıza gerek yok. İstenildiğinde çok zor bir şey değildir oyunculuk. Hele ki bizim gibi bir tiyatroya bağlı olan bir ajansla çalışıyorsanız daha da kolay.

Ayrıca sosyal hayatın içinde olmak bütün çalışanların da hakkıdır. Sosyal hayatta varlık gösteren kişiler iş hayatında da başarılı olurlar. Aramıza katılanlara hafta sonları verdiğimiz ücretsiz kurslar, kendi iş hayatınızda da çok işinize yarayacak. Bu kurslarda ellerinizi kollarınızı mimiklerinizi kısaca kendi vücut dilinizi kullanmayı da öğreneceksiniz. Beş hafta boyunca hafta sonları alacağınız bu work-shoplar size iş ve özel hayatınızda da çok fayda sağlayacak. Bir satış sorumlusu, sekreter, reprezant, bankacı ,halkla ilişkiler sorumlusu, avukat, tezgahtar, hemşire, güvenlik görevlisi ya da insan ilişkileri ile ilgili her meslekte, bu aldığınız dersler sizde önemli değişimler yaratacaktır.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler

KİM OLURSAN OL GEL gibi bir davet aslında bizimki. Uzun, kısa, şişman, zayıf olmak önemli değil. Dizilerde, filmlerde ve reklamlarda oynayanlar da zaten hayatın içinden değil mi? Siz de hayatın içindeyseniz aramızda olmamanız için hiç bir sebep yok. Hele ki internet dizilerinin, bölgesel tv lerin çok yoğun olduğu ve aynı yüzlerden herkesin sıkıldığı bu dönemde. NE İŞ YAPARSANIZ YAPIN, bütün zamanınızı ayırmasanız bile en azından hafta sonlarınızı setlerde ya da tiyatroda değerlendirebilirsiniz. Bu hem hayatınıza renk katacak hem de gelirli bir eğlence olacaktır. Seçildiğiniz takdirde sizin saatlerinize de uyum sağlayacak olan çekimlerden çok güzel ek gelir kazanma şansınız da var.

Her ay yaptığımız profesyonel fotoğraf çekimlerine ya da katılımcı sertifikası da alacağınız  dört haftalık work-shoplara bir ücret ödemiyorsunuz. En ufak bölüm oyuncusunun günde aldığı paralar ciddi birikimler sağlayabiliyor. Hele ki bizim ajansımız asla FİGÜRASYON yollamıyor.

Haydi sanata, sahne ışıklarına ve bu renkli dünyaya bir adım atın...

ODA TİYATROSU

Benzer ilanlar için e-posta gönder.

Benzer İş İlanları

 • Müşteri Temsilcisi İstanbul Avrupa Yakası

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için Outbound Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktad...

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi(Engelli Kadro) İstanbul Avrupa Yakası

  46 ülkede, 66 dilde, 270 çağrı merkezinde 138,000 den fazla çalışanıyla dünyanın en büyük çağrı merkezi hizmetleri veren kuruluşudur.Türkiye’nin en deneyi...

 • Müşteri Temsilcisi İstanbul Avrupa Yakası

  Mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler, mutlu hissedarlar vizyonu ile hedeflerine koşan Tempo Çağrı Merkezi 2001’den beri çağrı merkezi/tele satış sektöründe ...

 • MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze

  Firmamızın Anadolu ve Avrupa yakası şubelerinde , outbound projelerde görevlendirilecek 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.

 • Sigorta Müşteri Temsilcisi İstanbul Anadolu Yakası

  Sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmamızda telefon üzerinden sigorta satışı gerçekleştirecek adaylar aramaktayız.

 • GSM SEKTÖRÜ MOBİL SATIŞ YETKİLİLERİ İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze

    Danışmanlığını yapmakta olduğumuz GSM sektörünün lider firmalarından birinin sahada sıcak satışını yapacak “ Mobil Satış Yetkilileri” aramaktayız...

 • Seyahat Danışmanı Satış Temsilcisi İstanbul Avrupa Yakası

  KAPPA TUR GENEL MÜDÜRLÜK BÜNYESİNDE  Turizm sektöründe güçlü ve güvenilir bir yer edinmiş Türsab A...

 • BİLGİ İŞLEM VE HALKLA İLİŞKİLER ELEMANI İstanbul Avrupa Yakası

  UĞUR HAZIRLIK LİSESİ BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİNDE BİLGİ İŞLEM MEMURU VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİNDE GÖREVLENDİRİLECEK TECRÜBELİ BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR

TÜM BENZER POZİSYONLAR

İş Bulma Taktikleri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri İş aramada başarılı olmak için sizinle aynı pozisyona başvuranlara göre öne çıkmanız gerekli. Bu aslında o kadar zor değil. İşte size bir adım önde olmanızı sağlayacak 4 öneri.