YBWEB01

İş Tanımı

Gıda sektörünün köklü ve öncü firması Pelit'in  şişli şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun kasiyer aramaktayız.

Aranan Nitelikler

20-35 yaşları arası
Yazar kasa ve post cihazı konusunda deneyimli
Ön muhasebe bilgisi olan
Kişisel bakımına özen gösteren
Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilicek
Sigara kullanmayan
Bay/ bayan adaylar

Özet Bilgiler

Benzer ilanlar için e-posta gönder.

Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş.

Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş.

Benzer İş İlanları

 • Kasiyer İstanbul Avrupa Yakası

  Gıda sektörünün köklü ve öncü firması Pelit'in  Pelican AVM  şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun kasiyer aramaktayız.

 • Kasiyer İstanbul Anadolu Yakası

  İstanbul ’da Gıda Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, MALTEPE şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun KASİYER aramaktayız

 • KASİYER İstanbul Anadolu Yakası

  İstanbul’da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Anadolu Yakasındaki şubelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun KASİYER arama...

 • Kasiyer - Pendik İstanbul Anadolu Yakası

  İstanbul'da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Pendik şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun kasiyer aramaktayız.

 • Kasiyer İstanbul Avrupa Yakası

  Gıda sektörünün köklü ve öncü firması Pelit'in  Florya şubelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun kasiyer aramaktayız.

 • KASİYER- İstanbul Anadolu Yakası

  Benzer sektörde Kasiyer olarak görev yapmış,Anadolu yakasında bulunan Palladuim  şubemizde  çalışmak üzere Ekip Arkadaşları arıyoruz.

 • KASİYER -AKMERKEZ VE ZORLU AVM İstanbul Avrupa Yakası

  Benzer sektörde Kasiyer olarak görev yapmış,Avrupa yakasında bulunan şubelerimizde çalışmak üzere Ekip Arkadaşları arıyoruz.

 • Kasiyer İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası

  Restaurant kasa işlemlerinin eksiksiz yerine getirilmesinin sağlanması Misafir memnuniyetinin en üst seviyede tutulması Adisyon, fatura gibi evrakların düzenl...

TÜM BENZER POZİSYONLAR

İş Bulma Taktikleri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri

İş aramada başarılı olmak için sizinle aynı pozisyona başvuranlara göre öne çıkmanız gerekli. Bu aslında o kadar zor değil. İşte size bir adım önde olmanızı sağlayacak 4 öneri.