YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır, benzer ilanlara göz atın.
Benzer İlanlar

Gayrimenkul Danışmanı (Ankara)(ED-BASKENT142)REALTY WORLD

İş Tanımı

1973’de ABD’de kurulan Realty World, marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırımla yılda % 30 büyüyen ABD’nin yükselen emlak pazarlama devidir.

Profesyonel ve kaliteli gayrimenkul hizmetleri ile sektöre ismini kısa sürede yerleştiren “Emlak Dünyasının Güvenilir Markası” Realty World Türkiye, ulusal çapta etkili reklam ve tanıtımlarla bölgenizdeki müşterileri ofisinize çekmektedir.

Kendi işini kurarak yüksek gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi Realty World Başkent Gayrimenkul, Kızılay Atatürk Bulvarı’ndaki ofisiyle Ankara gayrimenkul sektöründe yerini almıştır. Hem emlak almak, hem de satmak isteyen müşterilerine; profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet vererek, Ankara pazarında lider ve en büyük Emlak Pazarlama kuruluşu olmayı hedeflemektedir.
Şimdi, şirketimiz hızla büyümeye ve de hiç olmadığı kadar iyi kariyer olanakları ile Girişimci İnsanları bünyesine katmaya devam etmektedir.
Kişisel hedefleriniz arasında ve kariyer planlamanızda; basari, yüksek gelir ve prestij kazanmak yer alıyorsa bize katılmaya ne dersiniz? İddia ediyoruz hayatınız değişecek!
Size uluslararası standartlarda, Türkiye pazarına uygun mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte hazırlanan sertifika programlarıyla verilecektir.

Kızılay-Kolej-Maltepe-Anıttepe-Bahçelievler-Emek, Kavaklıdere-Esat-Ayrancı- Çankaya-Dikmen-Çukurambar-Ulus-ve Eryaman bölgelerinde faaliyet gösteren REALTY WORLD BAŞKENT GAYRİMENKUL'DE aşağıdaki özelliklerde çalışacak gayrimenkul danışmanları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Tercihen lise ve üniversite mezunu,
* Girişimci ruhlu,
* Proaktif,
* İnsan ilişkilerinde başarılı,
* Yüksek kazanç hedefleyen, sabit maaş yerine yüksek primle çalışmak isteyen,
* Yüksek özgüven sahibi,
* Dış görünüşüne özen gösteren,
* Yüksek kazanç hedefleyen,
* Satış konusunda deneyimli,
* İkna kabiliyeti yüksek,
* Ekip çalışmasına yatkın, pratik düşünebilen
* Bay- Bayan
Takım Arkadaşları Arıyoruz...

Ek Bilgiler

Pozisyon Seviyesi
Uzman
Çalışma Şekli
Tam zamanlı
Deneyim
2 yıldan az
Çalışma Yeri
Yayınlanma Tarihi
29. 11. 2012
Son Başvuru Tarihi
13. 01. 2013
Sektörler
200 - 500 Arası Aday Başvurdu
Benzer İlanlar
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği,
yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.