YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır, benzer ilanlara göz atın.
Benzer İlanlar

Okul Öğrenci İşleri Sorumlusu(2015-001 ÖİS-100715)TURSAN ULAŞIM HIZM.TIC.A.Ş

İş Tanımı

"TURSAN Öğrenci ve Personel taşımacılığı alanında 29 yıldır faaliyette bulunan" sektörde bir çok ilkin altına imza atmış, sektöründe lider bir firmadır.. Bugüne kadar; 1996 yılında "Türkiye' de Öğrenci ve Personel Taşıma Standardı"nı hazırlayarak TSE' ye güvenli servis hizmetinin esaslarını oluşturduk, Servis sürücülerimize psikoteknik test uygulamasını başlattık, Güvenli sürücü seçim kriterlerini hazırladık, rehberli servisleri hayata geçirdik, Servis araçlarında emniyet kemerlerinin kullanılması ve uydu takip sistemleri uygulamasında öncü rol oynadık, 1999 yılında sektörde ilk ISO 9002 belgesini aldık, Servis sürücüleri için Türkiye' deki ilk mesleki eğitim modelini hayata geçirdik, eğitim filmleri hazırladık, kitaplar yazdık... Ve daha nice ilkleri beraber başaracağımız Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Etkili, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği olan,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, planlı, düzenli ve zaman planına uygun çalışabilecek,
  • Çocukları seven, sorumluluk sahibi,
  • Takım arkadaşları ile birlikte ekip ruhu içerisinde çalışabilecek,
  • İyi derece bilgisayar ofis programlarını kullanabilen,
  • Tercihen yüksekokul mezunu,
  • 25-40 yaş arası
  • Bayan

Ek Bilgiler

Departman
Pozisyon Seviyesi
Ofis Elemanı
Çalışma Şekli
Tam zamanlı
Deneyim
2 yıldan az
Yayınlanma Tarihi
31. 07. 2015
Son Başvuru Tarihi
31. 07. 2015
200 - 500 Arası Aday Başvurdu
Benzer İlanlar
Uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Yenibireleman.com web sitesinin içeriği,
yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir.
Copyright © 2000 - 2016 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.