YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Antalya, Hatay, Aksaray, Mersin(İçel), Bursa, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya - Manavgat, Isparta
  • 21.12.2016
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 16732 Görüntüleme

İş Tanımı

Kazancı yüksek ve riski az bir sektörde güçlü ve kurumsal bir markayla kendi işinizi yapmayı düşünüyorsanız 1A Plus sizin için doğru iş modelini sunuyor.

İşletme sahiplerimizin ve çalışanlarımızın tüm eğitimler 1A Plus'ın marka ve eğitim danışmanları olan, gayrimenkul sektörünün duayenleri Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilmektedir. Eğitim ücretleri 1A Plus Genel Merkezi tarafından sağlanmaktadır.

Verilen teorik eğitimlerin ardından göreve yeni başlayan Gayrimenkul Yatırım Uzmanları'na kendilerini hazır hissedene kadar tüm pratik eğitimler de yine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Aranan Nitelikler

Nasıl bir iş yapacaksınız?


Sektörün uzmanlarından gerekli teorik ve pratik eğitimleri aldıktan sonra;

 
• Tercih ettiğiniz çalışma bölsinde satılık-kiralık portföylerin oluşturmanız,

• Oluşturulan portföylerin pazarlama süreçleriyle ilgilenmeniz,

• Portföyler ile ilgilenen müşterilere alternatif portföy sunumları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

 • Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeniz ve size dönemsel olarak sunacağımız eğitimlere katılmanız gerekmektedir.

• 1A Plus'ın çalışma kurallarına uyup, etik değerlerini benimsemeniz gerekmektedir.

 

 • 22 - 57 yaş aralığında olmanız gerekmektedir.

 

 Eğitimlerini tamamlayan Bay ve Bayan "Gayrimenkul Yatırım Uzmanları" %50 PRİM MODELİ ile tam donanımlı ofislerimize bağlı olarak kendi işlerini yapmaya başlamaktadırlar. 


Eğitimlerini tamamlayan Bay ve Bayan "Gayrimenkul Yatırım Uzmanları" %50 PRİM MODELİ ile tam donanımlı ofislerimize bağlı olarak kendi işlerini yapmaya başlamaktadırlar.

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ERA GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.
İzmir
Bugün
İzmir
Bugün
Antalya
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ERA GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.
İzmir
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Mersin(İçel)
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

1A Plus Gayrimenkul

 

1A Plus gayrimenkul markası Antalya merkezli kurulmuş olan bir Türk girişimidir. Gayrimenkulde ulusal ve uluslararası yatırım fırsatları sunduğu için 1A Plus, Türkiye Genel Merkezini turizm, gayrimenkul ve inşaat üzerine ülkenin başta gelen şehirlerinden biri olan Antalya’da açmıştır.

 

1A Plus, sektörde oluşturduğu sekiz farklı ayrıcalıkla seçkin bir gayrimenkul franchise ağı oluşturmayı hedefler. 1A Plus, bu hedefini gerçekleştirmek için teknolojik network ağına, güçlü işletme sahibi iş ortaklarına, donanımlı ve hedefli çalışan gayrimenkul yatırım uzmanlarına, gayrimenkul alışverişlerini keyifli ve güvenilir kılan iş modeline sahiptir.

 

1A PLUS AYRICALIKLARI

1A Democracy / İşletmecilik Modeli

1A Plus'ta isim hakkı giriş bedeli sabit değildir. Giriş bedeli ve aylık lisans ödemeleri 1A Plus franchise işletmelerinin açılacağı bölgelere özel olarak fiyatlandırılır. 1A Democracy, franchise işletmelerine açılacağı bölgede tek olma ayrıcalığını sözleşmeyle garanti eden sektörün benzersiz işletmecilik modelidir.

1A Invest / Yatırım Ortaklığı

1A Plus Genel Merkezi ve franchise işletmeleri arasında gayrimenkul alım satımı ve emlak projeleri gerçekleştirmek üzere hukuki zeminde oluşturulan finansal bir yatırım ortaklığı modelidir.

1A Club / Yatırımcılar Kulübü

1A Plus, franchise işletmelerinden alışveriş yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Plus sisteminde yer alan birçok yatırım fırsatı ilk önce kulüp üyelerine sunulur. Yatırımcılar Kulübüne üye kazandıran yatırım uzmanları kazandırdığı üyenin her alışverişi üzerinden sürekli ekstra gelir elde eder.

1A Workout / Eğitim Uygulama Merkezi

1A Plus markasına katılacak olan franchise işletme sahibi ve yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanı sıra sahada pratik yapmalarına imkan sağlayan uygulama merkezidir. 1A Workout'a başvuran emlak bölümlerinden mezun gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenir. Staj sonunda 1A Plus franchise işletmelerinde iş garantisi verilir. Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin gerçekleştirilen sürekli koçluk hizmeti programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

1A Motivation / Motivasyon Programları

1A Plus, üyelerinin başarılarını motive etmek amacıyla yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar. Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve ödül programı düzenlenir.

1A Extra / Kazanç Modeli

Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır. Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder. 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları 1A Extra kazanç modeli ile aylık hiç bir ödeme yapmak zorunda kalmaksızın %80’e varan prim geliri elde edebilir.

1A Technology / Teknoloji

1A Technology, 1A Plus’ın kendi uzman yazılımcıları tarafından en son teknolojiler kullanılarak geliştirilen ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir sistem üzerinden giderilmesini sağlayan bir bilgi sistemi yazılımıdır.

1A Projects / Proje Desteği

1A Plus Genel Merkezi satış sözleşmesi yaptığı nitelikli gayrimenkul projelerine alım taahhüdü verir. Sözleşmesi yapılan projeler 1A Plus franchise işletmelerinin yönlendirme yapması amacıyla siteme açılır. Ayrıca franchise işletmelerinin portföylerine katmak istediği gayrimenkul proje görüşmelerinde onların yanında yer alarak profesyonel destek sağlar.


Sosyal Medya Hesabımız

 

 

 

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları