YBWEB03

Aden Mühendislik Mekanik Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

 Mekanik (Sıhhi, Istma & Soğutma, Yangın, Havalandırma) tesisat, doğalgaz endüstriyel sistemleri ve enerji verimliliği sistemlerindeki tecrübesiyle firmamız; dünyadaki teknolojik çalışmaları ve gelişmeleri yakından takip ederek seçkin firmalarla işbirliği yaparak bu konularda iş ve çözüm ortaklıkları kurmuştur.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan sektörün de marka olma yolunda ilerleyen başlıca firmalarından birisidir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştiren ve yenileyen firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, güvenilirlik ilkesinden taviz vermeyen bir hizmet politikası yürütmektedir. Firmamızın amacı iş verimliliğinin artması ve pazar payının geliştirilmesi yanında, üstlendiğimiz işi başından itibaren, her aşamada kalite anlayışımız doğrultusunda uygulamak ve tüm firma çalışanlarının ortak ürünü olduğunu müşterilerimize kanıtlamaktır. Son yıllarda küresel ısınmaya bağlı olarak, bütün dünyada önemi artan enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı firmamızın yakından takip ettiği konulardandır. Enerji kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması ve tesis edilmesi firmamızın önceliğidir. Sistemlerin en uygun bütçelere verimli tesis edilmesi mühendislik anlayışımızdır.

Firmamız bünyesinde yürütülen tüm AR-GE, Proje Üretim ve Servis hizmetleri farklı alanlardan oluşan dinamik Mühendis, Uzman, Akademisyen ve Danışmanlarca yürütülmektedir.

Makine Mühendisi
Aden Mühendislik Mekanik Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay

Sana Özel Tüm İlanları Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.