YBWEB01

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Saha Elemanı / Danışman
Afka Fikri Haklar ve Danışmanlık A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Erzurum...
Son 1 Ay

Afka Fikri Haklar ve Danışmanlık A.Ş.

 MARKA PATENT ve TASARIM TESCİLİ
Şirketimiz, Afka Fikri Haklar ve Danışmanlık Anonim Şirketi, tüzel kişi marka vekili olarak, TPE nezdinde, marka ve tasarım tescili yapmakta ve fikri haklara (marka-tasarım-patent-faydalı model-ticaret unvanı vs.) karşı yapılan tecavüzlerin tespit ve önlenmesi (korunması) hakkında hizmet ve danışmanlık vermektedir.
TÜKETİCİ DANIŞMANLIĞI (Finans – Kredi Analizi)
Şirketimiz gönüllü olarak, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile birlikte de çalışarak, KREDİ ve FİNANS ANALİZLERİ ile ENERJİ ETÜTLERİ yaparak, uzman olmayan kişilerin yönlendirmelerine karşı kişilerin mağdur olmalarının önüne geçmek ve haksızlıklara karşı algı oluşturmak için banka dosya masrafı ve kayıp kaçak bedeli iade talep hakkı olup olmadığına dair hesaplamalar ve analizler yapmaktadır.


TRAFİK ve İŞ KAZASI (Hesaplama – Aktüer)
Şirketimiz trafik ve iş kazaları hakkında bedeni (ölüm-sakatlık tazminatlarında) Aktüerlik (Destek -DYKT- ve Sürekli sakatlık tazminatlarının hesaplanması, payların dağıtılması) hizmeti ile mağdurların gerçek ve net tazminat hakkını hesaplamakta/tespit etmektedir. Maddi hasarlı kazalarda ise araç değer kaybı-araç hasar bedeli hesaplamaları yapmaktadır.

HİBE PROJELERİ (TKDK ve KOSGEB)
Şirketimiz, TKDK hibe programları kapsamında tarım, hayvancılık ve kırsal turizm ve daha sonra gündeme gelecek tüm destek hibe programları kapsamındaki yatırımlara ilişkin hibe kredi tahsisi işlemleri ve KOSGEB ile alakalı hibe ve kredilerin tahsisi kapsamında tüm müteşebbis şahıs ve şirketlere proje DANIŞMANLIĞI hizmeti vermektedir.

YEŞİL ALAN ÇÖZÜMÜ (İmar Uygulamasından)
Şirketimiz, mühendis kadrosu ile bir imar uygulamaları sorunu (18. madde ayıbı) olan,
Kültürel-Sosyal Tesis Alanları (yeşil alanlar) konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları