YBWEB03

Ahşap Fabrikası

Ahşap Fabrikası, tamamı yerli sermaye ile kurulan ve başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesinde eczane dekorasyonu tasarım ve imalatıyla başladığı serüvende bugün, 3 katlı kapalı alana sahip üretim sahası, cnc tezgahları, lazer kesim-kazıma makineleriyle 8 yılı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Ürün yelpazesini gelen taleplere göre geliştiren Ahşap Fabrikası, ürün çeşitliliği en fazla olan firmalardan biridir. Üretim süreçlerinde sadece masif ahşap kullanan Ahşap Fabrikası, kanserojen madde içermeyen materyaller kullanmaktadır. Grafik tasarım ekibini de kendi içinde barındıran firmamız, müşteri odaklı kalite anlayışı, T.P.E onayıyla belgelenmiş ve Ahşap Fabrikası ismi T.P.E tarafından 2017/110033 marka tescil numarası ile sabitlenmiştir.

Çözüm ortağı internet siteleri, satış temsilcileri ve bayileri ile pazarda ilerlemeyi kararlılıkla sürdüren firmamız, promosyon sektörüne de yeni bir iş modeli geliştirmiştir. Kurumlar ve şirketler için özel tasarım üreten, kişiye özel konseptler de başarısını kanıtlamış ve bu bağlamda sektörüde yerli üretim yapan sayılı firma arasında ki yerini almıştır.