YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İnsan Kaynakları Asistanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 13.06.2018
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 13745 Görüntüleme

İş Tanımı

Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor. Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi. 1992 yılında Ajans Press'in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992'den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte. Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi.Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi. Kaliteli ve hızlı bilgi için ülkemizi uluslararası camiaya, uluslararası camiayı da ülkemize taşıyan bir köprü oldu. Ajans Press, 1997 yılında radyo takibi, deşifre ve çeviri hizmetleri, Medya Bilgi Bankası hizmetlerini de sunmaya başladı. Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Ajans Press 1999 yılında televizyon ve radyo takip sonuçlarını internet üzerinden raporlamaya başladı.Eksiksiz hizmet verme kararlılığıyla hareket eden firmamız atılımlarını sürdürerek, 2004’te TV sonuçlarının internet üzerinden görüntülenmesine, 2005’te internet haber portallerı takibine, 2008’de online analiz sunumuna, 2011’de sosyal medya takibine başladı. Bu atılımını dijital arşiv hamlesiyle destekleyerek 2012’de OfflineTV hizmetini devreye soktu. Bilgi paylaşımında dakikaların bile önem kazandığı günümüzde Ajans Press şu anda tüm hizmetlerini internet üzerinden veriyor. 

İŞ TANIMI 

PDKS sisteminin takibini, raporlamasını yapmak,
Personel Özlük ve sicil dosyalarını düzenlemek, takip etmek,
Mülakat, seçme yerleştirme süreçlerine destek olmak,
Yıllık izin planlarının oluşturulması ve takibinin yapılması,
Resmi kurumlar ile yasal süreçlerin yürütülmesi,
İşe giriş ve çıkış SGK süreçlerine destek olunması,
İnsan Kaynakları süreçlerinde aktif rol alınması ve yöneticisine destek olunması.

Aranan Nitelikler


Üniversitelerin İnsan Kaynakları, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim fakültesi veya benzeri bölümlerinden mezun,

Tercihen İnsan Kaynakları bölümü yüksek lisans mezunu veya İnsan Kaynakları sertifika programına katılmış olan,

Tercihen İnsan Kaynakları Departmanında staj deneyimi bulunan,

MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,İletişim, planlama, problem çözme becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın,

Takipçi, titiz, sorumluluk sahibi,

İnsan ilişkilerinde kuvvetli, güleryüzlü çalışmayı ilke edinmiş ,

''İnsan Kaynakları Asistanı'' olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
MAYADROOM AJANS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
YAPI VE YAPI İNŞAAT
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Diversity İnsan Kaynakları A.Ş.
Dün
BY HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
PractiCall Solutions
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy
Son 1 Hafta
VIA MARINA YAPIM VE YÖN.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Ajans Press Group

Türkiye’nin lider medya takip şirketi olan Ajans Press, “Medyadaki Gözünüzsloganıyla, kurulduğu 1953 yılından bu yana birçok kuruluş ve şahısa medya takip ve ölçümleme hizmeti vermektedir.

Bünyesinde bulunan Ajans Press Teknoloji, PRNet Araştırma ve Ajans Press Kurye ile birlikte Ajans Press Group olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları