YBWEB03

Satış ve Müşteri Temsilcisi

İstanbul Anadolu Yakası
  • 25.04.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2563 Görüntüleme

İş Tanımı

Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor. Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi. 1992 yılında Ajans Press'in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992'den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte.

Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi. Kaliteli ve hızlı bilgi için ülkemizi uluslararası camiaya, uluslararası camiayı da ülkemize taşıyan bir köprü oldu. Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Ajans Press 1999 yılında televizyon ve radyo takip sonuçlarını internet üzerinden raporlamaya başladı.

Aranan Nitelikler

Ajans Press Kurye müşterilerinin yardım taleplerine cevap verecek,
Mevcut müşteri portföyünü yeni satışlarla büyütecek,
Bazı periyodik raporların/hizmetlerin hazırlanması konusunda görev alacak,
Ms Office programlarına hakim, bilgisayar kullanabilen,
Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
Tercihen kurye/lojistik ve/veya medya sektöründe deneyimli
Dış görünüşüne önem veren,İlişki yönetimi ve iletişimi kuvvetli,

"Satış ve Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır. Çalışılacak lokasyon Kadıköy/İstanbul'dur ve Uzunçayır metrobüs durağına yakındır. Ulaşımda güçlük çekmeyecek adayların başvurması rica olunur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Boytorun Kimya Sanayi A.S.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Sarıyer
Dün
Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
17.07.2018
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
QUEEN ENGLISH YABANCI DİL EĞİTİM HİZ.TİC. LTD ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Ajans Press Group

Türkiye’nin lider medya takip şirketi olan Ajans Press, “Medyadaki Gözünüzsloganıyla, kurulduğu 1953 yılından bu yana birçok kuruluş ve şahısa medya takip ve ölçümleme hizmeti vermektedir.

Bünyesinde bulunan Ajans Press Teknoloji, PRNet Araştırma ve Ajans Press Kurye ile birlikte Ajans Press Group olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları