YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Muhasebe sorumlusu
ALCAS METAL SANAYİ A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
16.09.2019
Firmanın Tüm İlanları

LOGO TIGER Kullanabilen Satış Destek Personeli

 • 03.04.2019
 • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
 • 814 Görüntüleme

İş Tanımı

Satış Destek Personeli İş Tanımı

Büyükçekmece'de bulunan dağıtım merkezimizdeki satış organizasyonumuza destek olması amacıyla;

 • Müşterilerden gelen teklif talepleri doğrultusunda teklif hazırlanması,
 • Satışa dönüşen tekliflerin Logo Tiger sistemi üzerinden satış siparişi oluşturulması,
 • Satış sonrasında malzemelerin sevk edilebilmesi için irsaliye ve faturasının Logo Tiger sistemi üzerinden kesilmesi,
 • Depo yönetiminin sağlanabilmesi için Logo Tiger programı üzerinden stok seviyesinin oluşturulması, takibi ve sayım sonrası data girişi yapılması,
 • Satın alma taleplerinin açılması,Müşterilerin cari ekstrelerinin düzenli bir şekilde raporlanması,
 • Satış miktarlarının ve cirolarının düzenli bir şekilde raporlanması,
 • Satışı yapılan ürünlerin listelerinin ve fiyatlarının güncel olarak hazırlanması,
 • Satış sonrası yapılan tahsilatların makbuzlarının kesilerek finansa bildirilmesi ve müşterilerin ödemelerinin günlük olarak takip edilmesi,
 • Logo Tiger sistemi üzerinden ve MS Office programları üzerinden çeşitli raporlar hazırlanarak satış ekibine periyodik olarak verilmesi,
 • Müşterilerle iletişime geçilerek sevkiyat organizasyonunun sağlanması.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler

Alüminyum hizmet veren firmamızın Büyükçekmece Dağıtım Merkezi'ndeki satış operasyonunun hızlı ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için satış ekibimize destek verebilecek bayan personel aramaktayız.


 • Yüksek Okul Mezunu,
 • Muhasebe/Satış Destek alanında en az 2 yıl deneyimli,
 • Logo Tiger programına çok iyi bir şekilde hakim,
 • Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
 • Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,İnsan ilişkileri bakımından uyumlu ve başarılı,
 • Takım çalışmasına yatkın, şirket içi koordinasyonu sağlayabilecek,
 • İstanbul Büyükçekmece yakınlarında ikamet eden ekip arkadaşları aramaktayız.
NOT: Logo Tiger programina hakim olmayan adaylarin ilanimiza basvurmamasini rica ederiz.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Electrojet Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane
Dün
ELEKS DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Dün
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
18.10.2019
İstanbul Avrupa Yakası
01.06.2019
MASRAFF - AKILLI PERSONEL MASRAF YÖNETIMI
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ENKA MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Ebru Uluslararası Dan.Loj.Dış Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ALCAS METAL SANAYİ A.Ş

ALCAS METAL SANAYİ A.Ş.

HAKKIMIZDA

Aluminium Profile Systems, Nur Alüminyum Sanayi A.Ş.’nin patentli markası olup Çorlu Tekirdağ’da 42.000 m² arazi üzerinde 31.000 m² kapalı alana kurulmuş, 1.540 ton’luk, 1.800 ton’luk ve 2.750 ton’luk ekstruzyon preslere sahip tesisinde üretilmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 22.000 ton olup diagonal olarak 1 cm’den 32 cm genişliğe kadar her türlü profil üretimi yapılabilmektedir. Pres profil olarak 13.60 cm’ye kadar termikleme, sevketme imkanına sahiptir.

Eloksal tesisimiz yıllık 11.000 ton profile eloksal yapma kapasitesine sahiptir. Eloksal banyolarımızın boyu 8 m olup net 7.60 cm uzunluğa kadar olan profiller eloksal yapılabilmektedir. Tesisimizde standart 12 mikron kaplamanın yanı sıra isteğe bağlı özel olarak 5 mikrondan 30 mikrona kadar eloksal işlemi yapılabilmektedir. Türkiye’nin en ileri teknolojisine sahip eloksal tesisimizde polisajlı parlak profiller, satineli mat profiller ile gümüş, sarı, bronz, siyah renkli eloksalları aynı anda yapmak mümkün olmaktadır. Elektrostatik boya hattımız 36 m fırın uzunluğuna ve çift boya kabinine sahip olup yıllık 7.000 ton alüminyum profilin 180 çeşit RAL renklerinin boyanabildiği hattımızda 10 mt uzunluğa kadar profiller boyanabilmektedir.

Alüminyum profil sistemlerimizin tüm kalıpları fabrikamız bünyesindeki kalıphanemizde gelişmiş CNC makinalarla ve ekipmanlarla donatılmış olup yıllık kalıp üretim kapasitemiz 1.400 adettir.

Firmamızın kendi AR-GE departmanında geliştirmekte olduğu sistemlerin kalıpları, büyük bir hassasiyetle üretilmekte çeşitli test aşamalarından sonra profil üretimine girilmektedir.

Kesme, delme, bükme, çapak alma, barkodlama gibi işlemlerin yapılabildiği gelişmiş makina parkına sahip konfeksiyon hattımızda, müşterilerimizin talep ettiği her türlü profil işleme işleri yapılmakta ve isteğe uygun olarak paketlenmektedir. İmalatımızda 6063, 6060, 6061, 6005, 6082 alaşımlı hammaddeden F18’den F31’e kadar çeşitli sertlikte su soğutmalı üretim yapabilmekteyiz. Ürettiğimiz tüm ürünler DIN 12020, 12021, 12022 normlarına uygundur.

Alüminyum giydirme cephe, kapı, pencere sektöründe uzman firmamızın tesislerindeki üretimin %35’i kapı, pencere, cephe profilleri gibi mimari ürünlerden oluşmaktadır. Mimar ve mühendislerden oluşan 12 kişilik teknik ekibimiz yeni sistemler üretmekte, varolan sistemleri de geliştirmektedir. Tüm sistemlerimiz çeşitli deneyler ve testlerden geçirilmekte, ürünü size sorunsuz ulaştırmayı hedefleyen ARGE departmanımız sizlerden gelecek her türlü talebi hızla yerine getirmeye hazırdır. Üretimimizin %40’ını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 21 ülkeye ihraç eden firmamızın yurt içinde de 300’ü aşkın bayi ve kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

TSE, GOST, CE, CPTP, ISO, QUALONAT, QUALICOAT, IFT ROSENHEIM gibi bir çok kalite ve standartlar belgesine sahip fabrikamızın yüksek kapasitesi, profil serilerindeki geniş yelpaze ve üretim tecrübesi ile sizlere en iyi profil ve profil sistemlerini sunmaya hazırdır.

 

NUR CEPHE SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA

Nur Cephe Sistemleri Nur Alüminyum A.Ş nin bir markası olup İstanbul Büyükçekmece de 10.000 m2 arazi üzerinde 8.000 m2 kapalı alanda CNC ve alüminyum işleme hatlarına sahiptir.

Üretim hattı tam entegre olan tesiste tüm işlemler bilgisayar kontrollü olarak gerçekleşmekte ve yıllık 250.000 m2 giydirme cephe,200.000 m2 kompozit panel, 300.000 mtül alüminyum doğrama ve 1.500 ton hafif çelik işleme kapasitesi mevcuttur.

Toplam 270 kişinin çalıştığı Nur Cephe sistemlerinde 25 mimar,mühendis ve teknikerden oluşan mimari idari ve pazarlama kadrosunda ki çalışanlarımız üretim ve denetim ilkelerini Avrupa standartlarına uygun yürütmektedir.

Tasarım, teklif, proje, şantiye, kalite denetleme ve planlama departmanlarından oluşan mimari ofiste departmanlaşma ve uzmanlaşma yoluna gidilmiştir. Müşterilerimizi projelerine talep edildiğinde tasarım yapılarak bina cephelerin de son yenilikler uygulanabilmekte ve müşteri memnuniyeti artırılmaktadır. Üretim de Dünyanın ve Türkiyenin en kaliteli markalarının ürünleri kullanılmakta olup “tek seferde doğrusu” ilkesi benimsenmiştir. 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları