YBWEB02

Biyoloji Öğretmeni

  • 09.11.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 924 Görüntüleme

İş Tanımı

ALFA GRUP EĞİTİM KURUMLARI - BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 
* Pedagojik formasyonu olan
* MEB atama koşullarına uygun
* Özel okul deneyimi olan ve özel okulda kariyer hedefleyen
* Üretken, idealist
* MS Office programlaına hakim
* İletişim problem çözme becerileri yüksek
* Hizmet kalitesine önem veren, kurum kültürünü sahiplenen
* Titiz, dikkatli, disiplinli çalışmayı seven
* Öğrenci ve veli iletişiminde kuvvetli
* Düzenli ödev takibi ve raporlama yapabilecek
* Tercihen sigara kullanmayan BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Uğur Okulları
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
Ankara
Bugün
Ankara Gölbaşı
08.10.2018
Active English
Ankara
01.11.2017
ETLİK SINAV KURS
Ankara
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ALFA EĞİTİM KURUMLARI

Tarihçe

 

2001 yılında etüt merkezi olarak kurulmuş olan Alfa Grup Eğitim Kurumlarımız 2007 yılında Batıkent semtinde küçük ve sıcak bir binada Alfa Grup Dershanesi olarak yola devam etmiştir. Az sayıda öğrenci ile başladığımız bu yolda emek, çalışma ve disiplinin yoğun bir şekilde uygulanmasıyla öğrencilerimizin de severek geldiği bir aile ortamı oluşturulmuştur.

Donanım ve birikimlerimizin bir sonucu olarak öğrenci nüfusumuzun da hızlı artışı ile eğitim ve öğretimimize Çakırlar’daki ikinci şubemizi de ekleyerek devam edilmiştir. 2011 yılında tüm dershanelerimiz Meydan (Anıt)’a taşınmış olup, yeni binası ve yeni yüzü ile tek bir çatı altında buluşmuştur. Temel Lise ve dershanemiz halen Batıkent’te eğitim vermektedir.

2013 yılında Alfa Akademi Koleji’ni de açarak bu yıla kadar olan tüm bilgi, tecrübe ve çalışmalarımız koleje aktarılmış olup, üniversite yolundaki tüm öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunulmaktadır. Alfa Akademi Kolejimiz Ortaokul ve Anadolu Lisesi şeklinde Etimesgut/Şaşmaz semtinde eğitim vermektedir.

Kurucularının da birer eğitimci olmalarından dolayı kendi sistemini geliştirerek bu günlere gelmiş olan kurumumuz taklitten uzak bir şekilde güçlü öğretmen kadrosuyla ilerlemektedir. Alanlarında güçlü ve çalışkan öğretmenlerimizin olması kaçınılmaz bir şekilde öğrencilerimizi başarıya götürmektedir.

Öğrencilerimizin öncülüğünde kurulmuş olan Alfa Derneği sıcak bir aile ortamı diyaloğunun bir kanıtıdır. Alfa-Der’in her yıl düzenlediği buluşmalarla geleneksel Alfa Ailesi günleri hatırlanmakta ve anılmaktadır.


Varlık Nedenimiz (Öz görevimiz)

Güçlü bir akademik başarının yanı sıra zamanını etkin kullanarak bilimi seven, okuyan, yeniliklere açık, ‘başarabilirim’ duygusunu tanıtarak kendi öz disiplini ile öğrenmeyi öğreten, yabancı dillere hakim, sporun ve sanatın bütünleştirici doğasını içselleştirebilen, analizci yaklaşımla çözüm üretebilen, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında çağı yakalayabilen, saygı, sevgi ve güvene sahip değerlerimizi içselleştirmiş yeni nesiller yetiştirmek.

Vizyonumuz (Öz görüşümüz)

Bizimle yola çıkan herkese değer katan geleneksel anlayışla çağdaş yönetim becerilerini bütünleştiren, sürdürülebilir ve disiplinli eğitim sistemi ile ülkemizi gelişmiş medeniyetler seviyesine çıkarmayı hedef alan öncü bir eğitim kurumu olmak.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları