YBWEB03

Büro Memuru

  • 13.06.2019
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 7234 Görüntüleme

İş Tanımı

Kurumuzun Milli Eğitim yazışmalarını ve işleyişini takip edebilecek, 
işini ciddiye alan, düzenli olarak takip ve bilgilendirme yapabilecek, yenilikleri ve mevzuatı takip edebilecek,
tercihen erkek ve en az 5 yıl deneyimli takım arkadaşları arıyoruz...

Aranan Nitelikler

MEB Mevzuatına hakim
Mebbis - e-okul gibi kurumsal proğramları kullanabilen
Evrak takibi yapabilecek
Kurum ile ilçe milli eğitimler arası koordinasyon sağlayabilecek
B ehliyetine sahip
Tercihen erkek
Milli eğitim atamaları hakkında bilgi sahibi
Dosyalama sistemini yapabilen
Takım çalışmasına uygun

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İngilizce Anaokulu (Kids A loud)
Ankara
Dün
Ankara Keçiören
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
10.05.2019
Ankara Çankaya, Ankara
07.05.2019
DOĞA KOLEJİ
25.02.2019
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
19.02.2019
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Ankara Kazan
Dün
Kanada Büyükelçiliği
Ankara
Son 1 Hafta
ÖZGÜ İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Ankara
Son 1 Hafta
PURSAKLAR SINAV LİSESİ
Ankara
20.03.2019
BENZER TÜM İLANLAR

ALFA EĞİTİM KURUMLARI

Tarihçe

 

2001 yılında etüt merkezi olarak kurulmuş olan Alfa Grup Eğitim Kurumlarımız 2007 yılında Batıkent semtinde küçük ve sıcak bir binada Alfa Grup Dershanesi olarak yola devam etmiştir. Az sayıda öğrenci ile başladığımız bu yolda emek, çalışma ve disiplinin yoğun bir şekilde uygulanmasıyla öğrencilerimizin de severek geldiği bir aile ortamı oluşturulmuştur.

Donanım ve birikimlerimizin bir sonucu olarak öğrenci nüfusumuzun da hızlı artışı ile eğitim ve öğretimimize Çakırlar’daki ikinci şubemizi de ekleyerek devam edilmiştir. 2011 yılında tüm dershanelerimiz Meydan (Anıt)’a taşınmış olup, yeni binası ve yeni yüzü ile tek bir çatı altında buluşmuştur. Temel Lise ve dershanemiz halen Batıkent’te eğitim vermektedir.

2013 yılında Alfa Akademi Koleji’ni de açarak bu yıla kadar olan tüm bilgi, tecrübe ve çalışmalarımız koleje aktarılmış olup, üniversite yolundaki tüm öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunulmaktadır. Alfa Akademi Kolejimiz Ortaokul ve Anadolu Lisesi şeklinde Etimesgut/Şaşmaz semtinde eğitim vermektedir.

Kurucularının da birer eğitimci olmalarından dolayı kendi sistemini geliştirerek bu günlere gelmiş olan kurumumuz taklitten uzak bir şekilde güçlü öğretmen kadrosuyla ilerlemektedir. Alanlarında güçlü ve çalışkan öğretmenlerimizin olması kaçınılmaz bir şekilde öğrencilerimizi başarıya götürmektedir.

Öğrencilerimizin öncülüğünde kurulmuş olan Alfa Derneği sıcak bir aile ortamı diyaloğunun bir kanıtıdır. Alfa-Der’in her yıl düzenlediği buluşmalarla geleneksel Alfa Ailesi günleri hatırlanmakta ve anılmaktadır.


Varlık Nedenimiz (Öz görevimiz)

Güçlü bir akademik başarının yanı sıra zamanını etkin kullanarak bilimi seven, okuyan, yeniliklere açık, ‘başarabilirim’ duygusunu tanıtarak kendi öz disiplini ile öğrenmeyi öğreten, yabancı dillere hakim, sporun ve sanatın bütünleştirici doğasını içselleştirebilen, analizci yaklaşımla çözüm üretebilen, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında çağı yakalayabilen, saygı, sevgi ve güvene sahip değerlerimizi içselleştirmiş yeni nesiller yetiştirmek.

Vizyonumuz (Öz görüşümüz)

Bizimle yola çıkan herkese değer katan geleneksel anlayışla çağdaş yönetim becerilerini bütünleştiren, sürdürülebilir ve disiplinli eğitim sistemi ile ülkemizi gelişmiş medeniyetler seviyesine çıkarmayı hedef alan öncü bir eğitim kurumu olmak.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları