ÜRETİM DİREKTÖRÜ - METAL KAPLAMA SEKTÖRÜ

İstanbul Anadolu Yakası
  • 09.05.2020
  • 0 - 50
  • 1091 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz madencilik ve metal kaplama firmasının üretim ve teknik departmanlarını yönetebilecek, üretim, bakım onarım, kalite, teknik personel, tedarik ve satınalma yönetimi konularını koordine edecek ve tüm teknik süreçleri yönetecek fabrika kurulumu ve işletme yönetiminde tecrübeli ÜRETİM DİREKTÖRÜ İstihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

- Teknik Üniversitelerin Lisans Seviyesinde bölümlerinden, tercihen makine mühendisi, metalurji mühendisi, kimya mühendisi bölümlerinden birinden mezun olmak,
- İngilizcesi çok iyi olan, İngilizce’nin yanı sıra Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça dillerinden birini de iyi derecede bilmek,
- Yurtdışı yatırımcı ve tedarikçiler ile iletişim kurabilmek, teknik yazışma ve toplantılar yapabilmek,
- Üç boyutlu tasarım programlarına hakim olmak, teknik resim okuyabilmek,
- PLC Otomasyon, yalın üretim, hatasızlaştırma, talaşlı imalat bilgisine sahip olmak, Mühendislik program ve sistemlerine hakim olmak,
- ERP, MRP, SAP ve benzeri programları kullanıyor olabilmek, İş hayatında ve metal sektöründe 10 yıl ve üzeri; yüzey teknolojileri veya kaplama sektöründe 7 yıl ve üzeri deneyimli olmak,
- Küçük ve orta ölçekli firmalarda üretim müdürlüğü, işletme müdürlüğü, fabrika müdürlüğü, üretim direktörlüğü, üretim planlama müdürlüğü, kalite müdürlüğü, bakım onarım makine enerji müdürlüğü gibi alanlarda deneyim sahibi olmak, Proje yönetimi ve yatırımların takibi, sıfırdan fabrika veya yeni ek tesis kurulumu deneyimlerine sahip olmak,
- Beyaz yaka ve mavi yaka üretim personeli yönetiminde deneyim sahibi olmak,
- İş, zaman, proje yönetimi ve planlamasında aktif rol almış olmak,
- Proje, yatırım maliyet hesaplamalarını yapabilmek, müşteriye teklif verebilmek iş deneyimlerine sahip olmak,
- Montaj ve bakım onarım tecrübe alanlarında fiili ve yönetsel deneyim sahibi olmak,
 Arge-teknoloji-yönetişim konularında kişisel gelişim eğitimlerine ve tecrübelerine sahip olmak,
- Üretimde, teknik, akademik bilgi ve donanıma sahip olmak,
- Teknik ekibin yönetiminde bilgi ve tecrübe sahibi olmak,
- Teknik satınalma ve tedarik planlamada aktif rol alabilecek, gerekli ürün makine techizat ve sarflarının düzenli olarak tedarikini sağlayabilecek kanalları ile ilişkileri yönetebilmek,
- Aktif araç kullanıyor olmak,
- İstanbul Anadolu Yakası; tercihen Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Maltepe ilçelerinden birinde ikametli olmak,
- Yurtdışı ve yurtiçi  seyahat engeli bulunmamak,
- Analitik düşünce yeteneğine sahip, İş ve meslek disiplinlerini edinmiş, İletişimi güçlü, takım çalışmasına önem veren Üretim Direktörü istihdam edilecektir.

NOT:
Özgeçmişleri fotoğrafsız ve adres bilgileri yetersiz adayların müracatları değerlendirmeye alınmayacaktır. Adayların firmamız aracılığı ile iş müracatında; özgeçmişlerinde yer alan kimlik, eğitim ve mezuniyete dair bilgileri İŞKUR Özel İstihdam Büroları Yönetmenliği gereği belgelendirmeleri gerekmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Türkiye
Son 1 Hafta
MİM MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mersin(İçel)
Dün
CLİNİCMED-MEDİCLİNİCS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ENTEPE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLIK BIRIMI
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
Terma City Yalova
Yalova
Dün
MİM MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mersin(İçel)
Dün
COLDWELL BANKER VİA GAYRİMENKUL
Ankara - Yenimahalle, Ankara - Yenimahalle
Dün
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

       2007 DE KURULAN FİRMAMIZ; 2008 DEN BERİ İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.NİTELİKLİ PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.

       SANAYİ İLK 500 VE İKİNCİ 500'DE YER ALAN ÜRETİCİ FİRMALAR İLE İHRACAT 1000 SIRALAMASINDA YER ALABİLEN ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIN NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE BULUNMAKTAYIZ.

KURUMSAL FİRMALARDA, ÖZELLİKLE MÜHENDİSLİK-DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINA EN HIZLI ŞEKİLDE NİTELİKLİ PERSONEL TEMİN ETMEYE YOĞUNLAŞMIŞ BULUNUYORUZ.

AYRICA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ(EXECUTİVE) POZİSYONLARIN KARŞILANMASINDA 10. YILI DOLDURAN FİRMAMIZIN SAHA-SEKTÖR VE MESLEK DENEYİMİMİZİ EN  ETKİLİ ŞEKİLDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAYIZ.

DEMİRÇELİK VE DEMİRDIŞI METALLER-OTOMOTİV-TEKSTİL-MAKİNA-LOJİSTİK SEKTÖRLERİNE ÇOK DAHA HIZLI NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE SEÇME YERLEŞTİRME FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIMIZIN GÜVEN-DESTEK VE İŞLETMELERDE ANA UNSURLARI TEŞKİL EDEN NİTELİKLİ PERSONELLERİN KARİYER PLANLAMASINDA FİRMAMIZI TERCİH ETMELERİ DESTEK VE GÜVENLERİ İLE 10.YILIMIZI DOLDURMANIN SEVİNÇ VE GURURUNU TÜM İŞVEREN-İŞGÖRENLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUZ.SİZLERLE NİCE 10 YILLARA ULAŞABİLME HEYECAN VE ÜMİDİNİ TAŞIMAKTAYIZ.

BU HEYECAN VE ARZU İLE ÜLKEMİZİN MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİ YAKALAMASI VE YAŞAM KALİTESİNİN,REFAH DÜZEYİNİN ARTMASI,KONULAN İHRACAT HEDEFLERİ İLE,DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRMESİ HEDEFLERİ SÜRECİNDE KATKIDA BULUNDUĞUMUZ İNANCINDAYIZ.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları