YBWEB03

Alusel Panjur Kepenk Sistemleri

Özdil Pancur Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi, Panjur sanayinin öncülerinden Sn. Kadri Özdil tarafından  1970 yılında kurulmuştur.  2019  yılı  itibari ile de meslekte 53. Yılını kutlamaktayız.  


Kırklareli Organize Sanayi Bölgesinde 20000 m2 kapalı alanda hammaddeden projeye uyarlanmış olarak tam donanımlı ve tecrübeli personeliyle her türlü ihtiyaca cevap vermekteyiz.  Gurubumuz tesislerinde en son teknolojik donanımla proses know-how panjur ve kepenk  profilleri ve sistemleri  imal edilmektedir. Başlangıçta ithalatçısı olduğumuz panjur ve kepenk sistemlerinin   ihracatçısı olup ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktayız.

Şirketimiz de sistemlerin hazırlanması, kurulması için yetişkin ve uzman personel istihdam edilmektedir. Modern sistemler için gerekli donanım ve yeni tekniklerin kullanılmasında karşılaşılan sorunların çözümleri için bayilere düzenli teknik yardım sağlanmaktadır . Amaç, ÖZDİL PANCUR'un sağlayacağı teknik eğitim, profesyonel faaliyetler ve pazar desteği faaliyetlerini kolaylıkla kavrayabilecek güvenilir bayilerle uzun vadeli ticari ilişkiler kurulmasını gerçekleştirmektir.

Türkiye genelinde 80 ana bayi ve yüzlerce uygulama bayi ve  servis ağlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Başlangıçta kısıtlı olan ürün grubunu AR-GE çalışmalarıyla zengin ürün çeşitliliği ve Endüstriyel projelerin çözümünde, tüm tüp ve endüstiyel  motor grubunda, alüminyum ve çelik profiller ve akesuarlar ve diğer yardımcı  elemanlar gibi her türlü ihtiyacı karşılar seviyeye taşıdık.  Bugün, tüm Türkiye’nin yanında,  Avrupa, Balkan, Afrika,  Asya, Ortadoğu Ülkelerine de ihracatımız bulunmaktadır. 


ALUSEL markasını, kalitesini ve ismini sektörde ön plana çıkarmanın yanında diğer markalarımızdan olan MOSEL, SETKEPENK, EUROSEL, SELECTRO gibi İtalya ve Almanya’da modern tesislerde üretilmekte  olan sistemleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Dürüst, güvenilir, etik çalışma, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz…

Şirket Şoförü
Alusel Panjur Kepenk Sistemleri
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Ay
Satış Müşteri Temsilcisi
ALUSEL
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.