YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Call Center Leiter

Antalya
  • 17.09.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 4771 Görüntüleme
Anex Tour  Call Center Leiter İş İlanı

İş Tanımı

Wir suchen einen Leiter für unseren Call Center in Antalya. Das Callcenter in Antalya wird unseren Veranstalter in Deutschland unterstützen

Aranan Nitelikler

geforderte Eigenschaften:

- Agentur und / oder Hotelerfahrung

- 3 Jahre Minimum Erfahrung als Teamleiter und eine gesamt Erfahrung von 5 Jahren

- gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift

Ihr Profil

- Agentur / oder Hotelerfahrung
- Mehrjährige Berufs- und Führungserfahrung im Kundenservice, wünschenswerterweise mit touristischem Hintergrund
- Hohe Kunden- und Serviceorientierung
- Schnelle Auffassungsgabe, ausgeprägte Kommunikationsstärke sowie Kreativität in der Lösungsfindung
- Selbstständige Arbeitsweise, Entscheidungsfreude sowie unternehmerisches Denken und Handeln
- Hohes Maß an Eigeninitiative, sehr gute Organisationsfähigkeit und Freude am Umgang mit Menschen
- Sehr gute MS-Office-Kenntnisse
- Sehr gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift 

Stellebeschreibung:

- Den täglichen Ablauf und die damit verbundene Operation leiten
- Sitzungen bzgl. Geschäftsziele durchführen
- Überprüfen und analysieren der Verträge
- Berichte an die Geschäftsleitung, an den jeweils vereinbarten Zeiten, senden


Ihr Aufgabengebiet:

- Leitung des Kundenservices inklusive der fachlichen und disziplinarischen Führung der Mitarbeiter und Mitarbeiterinnen
- Personaleinsatzplanung (Schichtplanung, Urlaubsplanung, etc.)
- Bearbeitung von Eskalationsfällen und Kulanzanträgen unserer Kunden
- Bei Bedarf aktive Mitarbeit im Tagesgeschäft
- Überprüfung und Analyse der Verträge
- Sicherstellung der Einhaltung bzw. Erreichung der Geschäftsziele
- Regelmäßiges Reporting an die Geschäftsleitung

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AKKA Hotels
Antalya, Antalya Kemer
Bugün
Rixos Merkez Ofis
Antalya
Bugün
STONE GROUP
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
23.05.2018
Antalya
31.03.2018
Antalya
24.03.2018
TURKCELL SUPERONLINE İNTERANT ABONE MERKEZİ
Antalya
Dün
Teleperformance
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Anex Tour

 

1996 yılında faaliyete başlayan Anex Tourism Group, Seyahat Acentalığı, Otel İşletmeciliği, Tur Operatörlüğü ve Havacılık sektörlerinde hizmet veren global bir şirketler grubudur. Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyümeye devam eden ATG, günümüzde 18 ülkede 3000 çalışanı ve 9 ayrı markası ile turizm sektörünün uluslararası liderleri arasındaki yerini almıştır. 
Uluslararası, dinamik, gelişmeye açık yapısıyla Anex, her bir bireyin farklı olduğu ve bu farklılıklara göre “hizmet anlayışında kalite” ilkesini benimsemiştir. Buradan yola çıkarak amacımız tatil kavramını erişilebilir kılarak, kişilerin yaşam kalitesini artırmaktır.
ATG marka portföyümüz; Anex Tour, Orex Travel, Mavigök Aviation, Zen Group Hotels, Royal Grand Sharm, Life Group Hotels, Anex Sky Hotel, Anex Shop ve Angel Kids Club ‘tan oluşmaktadır.
Anex Tour: 1996 yılında incoming hizmeti veren A sınıfı bir seyahat acentesi olarak Antalya’da faaliyete başlayan Anex Tour, günümüzde Rusya ve Ukrayna’da tur operatörlüğü yapmaktadır. Ayrıca Türkiye, İspanya, Mısır, Tayland, Hindistan, Vietnam, Yunanistan, Dubai gibi birçok popüler turistik destinasyonda hizmet vermektedir.
Orex Travel: Slovakya ve Çek Cumhuriyetinde toplam 4 şehirde (Bratislava, Kosice, Banksa, Prag) 25 çalışanı ile faaliyet gösteren Orex Travel, 2015 yılında Norveç, Polonya ve Macaristan’da faaliyete başlamayı hedeflemektedir.
Mavigök Aviation: MGA, 2009 yılında ATG’ye bağlı olarak, Anex Tour’un hava taşımacılığı alanındaki çözüm ortağı olarak kurulmuştur. MGA, kuruluşundan bu yana Anex Tourism Group’un büyüyen kapasitesine oranla uçak filo sayısını her geçen gün artırmaya devam etmiştir ve 2014 yılı itibariyle 14 yolcu uçağı ile uluslararası yolcu taşımacılığı yapmaktadır.
Zen Group Hotels; 2011 yılında ATG bünyesine dahil olan Phaselis Princess Tekirova Otel ile başlayan ZEN Group Hotels markası şu anda bünyesinde 2 adet 5 yıldızlı tesis bulundurmaktadır. Phaselis Princess, Tekirova’nın merkezinde olup denize sıfır konumda bulunmaktadır. ZEN The Inn Resort Otel ise Alanya Türkler beldesinde olup denize 400 m mesafededir.
Life Greenhill Otel; 5 yıldızlı 420 Odası ile Alanya’nın Konaklı beldesinde hizmet vermektedir. 3’er katlı apart tarzı binalardan oluşan tesis deniz ve orman birleşimini bir arada sunmaktadır. Çeşitli mutfak seçenekleriyle beraber Life Greenhill Otelde, 4 adet restoran & Bar 1 adet Night Club ve 2 adet büyük havuz mevcuttur.
Royal Grand Sharm Hotel: Mısır / Sharm El Sheikh bölgesinde yer alan 5 yıldızlı otelimiz denize sıfır km mesafede 350 odasıyla yüksek kalitede hizmet vermektedir. Royal Grand Sharm Hotel nefes kesici mercan resifleri bulunan Kızıldeniz’in kıyısında yer almaktadır. 3 Adet havuzu bulunan otelimizde, sualtı güzellikleri, spor, SPA ve eğlence aktiviteleri hepsi bir arada sunulmaktadır.

Anex Sky Hotel: Antalya, Belek beldesinde denize 1 km mesafede bulunan 3 yıldızlı Anex Sky Hotel, çeşitli mutfak seçenekleriyle beraber bünyesinde 3 farklı bar barındırmaktadır. Yine Otelin çevresinde bar, restoran ve butikler mevcuttur.
Angel Kids Club: 2012 yılında Anex Tourism Group tarafından kurulan ve misafirlerinin tatillerini en iyi şekilde geçirebilmeleri için uzman pedagoglar tarafından oluşturulmuş çocuk kulübü hizmetidir ve şu anda 25 ayrı otelde faaliyet göstermektedir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları