YBWEB01

ANLAŞ OTOMASYON YAZILIM

 ANLAŞ OTOMASYON, 18 yıllık bilgi ve mühendislik birikimi;teknolojik altyapı konusundaki tecrübesini,müşterilerine projelendirme ve uygulama tabanlı çözümler sunmaktadır.

1996 yılında kablolama altyapısı,bilgisayar sistemleri ve merkez-şube mimarisini içeren (WAN) network projeleri ile başlattığı hizmetlerinin yanı sıra yine aynı yıllar içinde uydu internet çözümleri konusunda da hizmet vermeye başlamıştır.

2000 yılından itibaren sektördeki deneyimini de kullanarak, Ambar/Depo Otomasyonu ve Barkod çözümleri konusunda kendi yazılımlarını geliştirme kararı almıştır.Bugün Barkod/RFID mimarisi ile hangi ölçekte olursa olsun,her büyüklükteki deponun ihtiyacını karşılayan Ambar/Depo Otomasyon Sistemi yazılımlarımız; Müşterilerin proje bazlı,özel isteklerini uygulayabilecekleri esnek altyapıya da sahiptir.

Şirket; sunduğu "Method ve Kurgu" , "Sistem Katmanları", "Sistem Yönetim Standartları" , "Erp ve Wms Entegrasyonları" , "WMS Saha Sorunları ve Çözüm Teknikleri" eğitimleri ile müşterilerine akademik anlamda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Proje Saha Yazılım Destek Personeli
ANLAŞ OTOMASYON YAZILIM
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Ataşehir
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.