YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 11.07.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2270 Görüntüleme

İş Tanımı

Mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin mücevhere olan tutkusunu anlatan bu heyecan hikayesi, 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başlıyor. ARİŞ PIRLANTA, yüzyıllar boyunca sonsuzluğun, gücün, bereketin ve derin duyguların dili olan pırlantayı, yıllar içinde kazandığı usta elişçiliği ile eşsiz zarafet sembollerine dönüştürüyor. Bugün, pırlantalı mücevherin uzman markası olan ARİŞ PIRLANTA, birçok yenilikçi girişimleriyle de sektörünün öncüsü konumundadır. 2016 yılında kazandığı Turquality desteği ile gerek yurt içi gerekse yurtdışı mağazalaşma, gelişme ve büyüme hedeflerini Dünya Markası olma yolunda kurgulamıştır. Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan ARİŞ PIRLANTA, pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markası olmuştur. Pırlanta sanatkarı ARİŞ PIRLANTA, mücevher sektöründe yenilikçiliği, ürün kalitesi, satış sonrası hizmetleriyle ve "Gerçek kalite, doğru fiyat” anlayışıyla kazandığı müşteri memnuniyetini, sürekli uyguladığı yeniliklerle daha da geliştirmeye devam etmektedir. 

Mevcut ve yeni açılacak olan mağazalarında görevlendirmek üzere, tercihen yabancı dil bilgisine sahip, müşteri ilişkileri kuvvetli Mücevher Satış Danışmanı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Perakende, satış ve mücevher mağazacılığı alanında kariyer geliştirmek isteyen
  • Perakende mağazacılıkta minimum 3 yıl deneyim sahibi
  • Eğitim, gelişim ve değişime açıkİletişim becerileri güçlü, müşteri odaklı ve dinamik
  • Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibiİnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna yeteneği kuvvetli
  • En az Lise mezunu
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

NEYZEN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Doğa İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Antalya
Dün
MARESİYAS SAĞLIK SPOR HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Amerikan Kültür
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ARİŞ PIRLANTA

 ARİŞ PIRLANTA SANATI

Mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin mücevhere olan tutkusunu anlatan Ariş Pırlanta’nın hikayesi, 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başlıyor. Yüzyılı aşan deneyimle ve güvenle günümüze ulaşan Ariş Pırlanta, bugün modern mücevher sanatının benzersiz örneklerini sunarak pırlanta severlerle buluşuyor.

Ariş Pırlanta, yüzyıllar boyunca sonsuzluğun, gücün, bereketin ve derin duyguların dili olan pırlantayı, yıllar içinde kazandığı usta el işçiliği ile eşsiz zarafet sembollerine dönüştürüyor.

İlk kuruluş yıllarından itibaren yaratıcılığa, yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine sımsıkı sarılarak çalışan aile, 1959 yılında merkezini ARİŞ adıyla İstanbul'a taşıdı. Mücevher tasarımındaki çalışmalar ‘Yenilikçi yaratıcılık’ anlayışıyla artık İstanbul’dan yürütülürken, özellikle pırlantalı mücevherde uzmanlaşma yolunda önemli adımlar atıldı.


Bugün, pırlantalı mücevherin uzman markası olan Ariş Pırlanta, birçok yenilikçi girişimleriyle de sektörünün örnek alınan öncüsü konumundadır: Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan Ariş Pırlanta, pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markası olmuştur.

Ariş Pırlanta, dünyada uzmanlar tarafından 4C kuralı olarak adlandırılan, kesim, karat ağırlık, renk ve berraklık kriterleriyle değerlendirilen pırlantaya sertifika vererek 5C kuralını uygulamaya koyan ilk mücevher markasıdır.

Ariş Pırlanta’yı sektöründe farklı kılan en önemli noktalardan biri de mücevherde inovasyon konusundaki başarısıdır. İlklerin öncüsü konumunda olmayı daimi bir hedef olarak belirleyen Ariş Pırlanta, koleksiyonlarıyla da bu ilkesini sürdürmektedir.
Bu koleksiyon ve tasarımlara örnek olarak; patenti kendisine ait Parmak İzi Koleksiyonu (Parmak izinin mücevhere aktarılması), doğadaki yaprakların birebir mücevhere taşındığı Yaprak Koleksiyonu, elmasın doğadan çıktığı haliyle kullanıldığı Ham Elmas Koleksiyonu, bebek ayak izi ve dişinin kullanıldığı tasarımlar, saç telinin mücevhere taşınması vb. verilebilir.

Ariş Pırlanta, internetten alışveriş sitesi www.e-aris.com ‘u açarak, uygun fiyatlı binlerce mücevheri, sanal ortamda müşterilerine sunan ilk mücevher markasıdır.

Ariş Pırlanta, Kuyumcukent’teki modern üretim merkezi, 11 mağaza, 9 franchise ve bayi ile İstanbul’dan Erzurum’a, İzmir’den Trabzon’a 50’yi aşkın satış noktasıyla, Türkiye’de pırlantalı mücevher pazarının yaygın satış ağına sahip markalarından biri konumundadır.


Pırlanta sanatkarı Ariş Pırlanta, mücevher sektöründe yenilikçiliği, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetleriyle kazandığı müşteri memnuniyetini, sürekli uyguladığı yeniliklerle geliştirmeye devam etmektedir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları