YBWEB02

Satış - Satış Destek Mühendisi

  • 02.07.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 5419 Görüntüleme

İş Tanımı

Arte Teknoloji, Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda 10 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir kadro ile 2006 yılında kurulmuştur. 2006  yılından bugüne müşterilerine uzman kadrosu ile elektronik güvenlik  sistemlerinde teknolojik çözümler üretmektedir.

Arte Teknoloji, Elektronik güvenlik ekipmanları pazarının  lideri olan Pelco, Samsung, Schrack,Schneider, APSensing  gibi dünya devi güvenlik şirketlerinin ürünlerini kullanarak, entegre  güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana düzenli ve planlı bir şekilde büyüyen  firmamız, sunduğu teknolojik çözümler ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak  alanında lider üreticilerle çalışmaktadır. Türkiye’nin pek çok şehrinde servis  noktaları olan firmamız, yüzlerce başarılı projeye imza atmış olmanın haklı  gururu ve özgüveni ile her yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.  

Titiz çalışma, kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş  olan Arte Teknoloji, projelerinde, yerel yönetmeliklere ve uluslar arası  standartlara bağlı kalarak mühendislik hizmetleri sunmakta, alanında uzman  teknik ekibiyle hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Elektronik güvenlik  sistemlerinde, proje danışmanlığı, projelendirme, satış sonrası servis, bakım  ve sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından  önem vermektedir.

Aranan Nitelikler

Büyüyen iş potansiyelimizden dolayı, satış - satış destek bölüm kadromuza aşağıdaki niteliklerdeki bir arkadaşı katmak istiyoruz.
  • 4 Yıllık Elektrik-Elektronik Müh. Fakültesi mezunu,
  • Tercihen zayıf akım sistemlerinde min. 2 yıl tecrübeli ( tercih sebebi ),
  • İngilizce bilen( tercih sebebi),
  • Ehliyeti olan (Aktif Araç Kullanabilen),
  • Askerlik sorunu olmayan (Erkek adaylar için), 
  • Office programlarını ve autocad i sorunsuz olarak kullanabilen takım arkadaşı aramaktayız.
  • ilgilenenlerin öz geçmişlerini sekreter@arteteknoloji.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

B&R Endüstriyel Otomasyon
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul - Gebze, Bursa
Son 1 Ay
BİZLİFE DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
AKSOY PLASTİK VE MAKİNE LTD. ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
FEDERAL ELEKTRİK YATIRIM VE TİC. A.Ş
İzmir, Ankara, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Gaziantep
Son 1 Hafta
GEDİK HOLDİNG AŞ.
Gaziantep, Ankara, İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Diyarbakır, Samsun
Son 1 Hafta
SARNİKON METAL ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
12.07.2018
XPAY FİNANSAL TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Ankara, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
10.07.2018
İstanbul Anadolu Yakası
23.06.2018
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası
20.03.2018
MAVİLİ ELEKTRONİK AŞ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ARTE TEKNOLOJI SAN.TIC. AŞ.

ARTE TEKNOLOJİ deneyimli kadrosuyla Elektronik Güvenlik sistemleri konusunda müşteri odaklı çözümler üreterek, müşteri memnuniyeti sağlamak üzere faaliyet göstermektedir. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda güncel ve yeni teknolojileri projelendirip uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

ARTE, Elektronik güvenlik ekipmanları pazarının lideri olan PELCO-ABD, HONEYWELL-ABD, SAMSUNG-KORE, GE-ABD, SOUTHWEST MİCROWAVE-ABD, SCHNEIDER-FRANSA, DETECTOMAT-ALMANYA, VISONIC-İSRAİL gibi dünya devi güvenlik şirketlerinin ürünlerini kullanarak, dijital entegre güvenlik çözümleri sunmaktadır. ARTE, titiz çalışma , kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş bir şirkettir.

Türkiye'de uygulaması ilk defa yapılan güvenlik sistemlerinin dizaynı ve uygulamalarını başarıyla tamamlamış olan deneyimli ARTE ekibi, her projeye özgün çözümler sunmaktadır. ARTE, Türkiye geneline yayılan çözüm ortakları sayesinde müşteriye kaliteli ve zamanında hizmet sunmaktadır.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları