YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış Direktörü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Kalite Kontrol Müdürü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Senior Auditor-Bağımsız Denetci
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Dış Ticaret Uzmanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Denetim ve GMP Uyum Yöneticisi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Arge Müdürü

İstanbul Anadolu Yakası
 • 02.09.2019
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 3785 Görüntüleme

İş Tanımı

Steril parenteral solüsyon ilaç üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında güçlü olan kurumsal, yabancı sermayeli kurumda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımına uygun çalışacak Arge Müdürü aranmaktadır.
 • Yeni ürün, yeni teknoloji, konsept ve malzemelerin geliştirilmesi ve kullanılması konusunda takımı ile birlikte aktif rol almak
 • Analiz Metot Validasyon ve Transfer protokol ve talimatlarının hazırlanmasında aktif rol almak
 • Analiz Metot Validasyon ve Transfer çalışmalarının onaylı protokollere göre yürütülmesi ve zamanında hatasız raporlanmasını yapmak ve bu doğrultuda ekibine liderlik yapmak
 • Ürün stabilite çalışmalarının güncel kurallara göre yürütülmesi için literatürleri takip etmek, stabilite protokollerinin tasarımında aktif rol oynamak ve çalışmaların zamanında yapılarak raporlanması için ekibine liderlik etmek
 • Ürünlerinin yeni uygulamalara uyumlu hale getirilmesi konusunda ilgili departmanlarla koordineli olarak çalışmak
 • Üretime alınacak yeni ürünlerin proses ve hammadde standartlarını belirlemek
 • Projeler ile ilgili mühendislik çalışmalarına liderlik etmek veya ekip çalışmalarına katılım sağlamak; sektör, üretim veya imalat teknikleri ile ilgili ileri teknolojileri, AR-GE çalışmalarını takip etmek 
 • Firmanın en iyi uygulamaları tasarlama ve yürütme yeteneğini geliştirmek
 • Yeni girişimlerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için ilgili departmanlar koordineli olarak çalışmak
 • Araştırma projelerinin kapsamını değerlendirmek; zamanında ve bütçe dahilinde olmasını sağlamak 
 • Sorumlu olduğu departmandaki makine ve teçhizatın sürekli bakım ve kalibrasyon etkinliğini sağlamak için sistem oluşturmak, departman hedeflerine ulaşmak üzere eleman ve teçhizat ihtiyaçları için bütçe hazırlamak, onaylanmış bütçenin takibinden sorumlu olmak. 
 • Planlamadan uygulama aşamasına kadar yeni ürün geliştirme sürecini denetlemek 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
 • Benzer bir pozisyonda 5 yıl ve üzeri deneyime sahip,
 • Tercihen ilaç sektöründe laboratuvar yönetimi deneyimine sahip,
 • İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
 • Dinamik, motivasyonu yüksek, sonuç odaklı çalışabilen.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal
Son 1 Ay
Response Ortho Teknolojik Üretim A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası Tuzla, İstanbul Avrupa Yakası
12.11.2019
ADÖKSAN DÖKÜM SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.
İstanbul Anadolu Yakası
31.05.2019
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları