YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İş Geliştirme Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
 • 09.04.2019
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 932 Görüntüleme

İş Tanımı

Yurtiçinde ve yurtdışındaki tesislerinde nükleer tıp ürünleri üretimi ve satışı yapan bir grup firmasının İş Geliştirme ve Projeler bölümü için aşağıdaki iş profiline uygun ''İş Geliştirme Uzmanı'' aranmaktadır.

 • İlgili tüm verileri bölümlerden toplayarak yurt içi - yurt dışı hizmet ve yatırım projelerinin fizibilite çalışmalarını hazırlar.
 • Projelerin kapsamında olan malzeme, ekipman ve hizmetlerin süreçlerini ilgili bölümler ile koordineli olarak yapar.
 • Yönetim tarafından onaylanmış hizmet ve yatırım projelerinin hayata geçirilmesi aşamasında; ilgili tüm bölümler ve üçüncü parti firmalar ile çalışarak proje planını oluşturur.
 • Proje kapsamında birlikte çalışılacak üçüncü parti firmalar ile sözleşmeleri hazırlar.
 • Plan dahilindeki bölümler, firmalar ve gerekli onay makamları ile çalışır ve koordinasyonu sağlayarak projenin hedeflenen zamanda hayata geçirilmesini sağlar.
 • Projelerin bütçe ve zaman karşılaştırmalarını yaparak düzenli olarak raporlar.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
 • En az 3 sene saha servis ve/veya proje yönetimi tecrübesi bulunan,
 • MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, fizibilite ve sunum çalışmaları gerçekleştirebilen,
 • Proje yönetim yazılımları, Ms Project ve Jira kullanabilen,
 • Tercihen Autocad konusunda bilgi sahibi,
 • İyi derecede İngilizce bilen ve tercihen Rusça'ya hakim,
 • Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmayan. 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

BG FİLM YAYIN REKLAM VE MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Son 1 Hafta
Tosunoğulları A.Ş. (BÜROTİME MOBİLYA)
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul
18.04.2019
BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETIŞIM ORG. SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
15.04.2019
CESA YAPI MOBİLYA İNŞAAT TAAHHÜT VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
12.04.2019
İstanbul Avrupa Yakası
11.04.2019
ADEMSAN MAKİNE
İstanbul Anadolu Yakası
26.03.2019
NETLOG LOJİSTİK GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
27.02.2019
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları