Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Personel Şefi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Pazarlama Müdürü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Danışma Görevlisi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Grafik Tasarım Uzmanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Satış Direktörü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Kalite Kontrol Müdürü

İstanbul Anadolu Yakası
 • 23.11.2019
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 1436 Görüntüleme

İş Tanımı

Steril parenteral solüsyon fason ilaç üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı pazarında güçlü olan kurumsal, yabancı sermayeli kurumda görevlendirilmek üzere ve aşağıdaki iş tanımına uygun çalışacak Kalite Kontrol Müdürü aranmaktadır.

İŞ TANIMI
 • Bitmiş ürünlerin kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri, yarı mamul ürünlerin kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri, hammaddelerin kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri, girdi malzeme kontrolleri (primer – sekonder ambalaj malzemesi), fiziksel kontrollerin (ambalajlama IPK, bitmiş ürün ve bulk AQL kontrolü), inproses kontrollerin, temiz alanlara ait çevre kontrollerinin ve mikrobiyolojik analizlerin mevcut onaylı metot ve firma prosedürlerine, güncel GMP kural ve kılavuzlarına uygun şekilde yapılmasını, raporlanmasını sağlamak. 
 • Bölümü ile ilgili referans dokumanların (örn. farmakopeler, standartlar (ISO, ICH, TSE vb.) güncelliğini takip etmek, gerekli hallerde yerel ve uluslararası kılavuz ve standartlardaki değişikliklerin sisteme adaptasyonu için değişiklik formu (DTF) başlatmak.
 • Bölümü ile ilgili değişiklik, sapma, iç ve dış denetim aksiyonlarını, DOFI’leri, OoS’leri takip etmek, terminlere uygun zamanda ve eksiksiz kapatılmasını sağlamak.
 • Bölümünün her türlü malzeme, cihaz, fiziksel değişim gerektiren yatırım, eğitim ve eleman ihtiyaçlarını belirleyerek yatırım bütçesini hazırlamak, bölüm  ve firma hedefleri dahilinde sarf bütçesini oluşturmak ve takip etmek.
 • Kalite kontrol amaçlı kullanılmakta olan kimyasal ve mikrobiyolojik analiz metotlarının, müşteri talepleri, mevcut uygulamalar ve değişiklikler doğrultusunda hazırlanmasını, kalite kontrol laboratuvarlarına transferini, gerekli hallerde uygulanabilirlik kontrollerini, verifikasyonlarını ve güncelliğini sağlamak.
 • Kalite kontrol analizlerinde kullanılan cihazların kalibrasyon, kalifikasyon işlemlerinin güncel GMP beklentileri ve firma prosedürleri doğrultusunda zamanında yapılması için gerekli organizasyon sağlamak, kontrol etmek.Kalite kontrol analizlerinin, analizlere ait dokumantasyonun ve ham verilerin güncel veri bütünlüğü uygulamaları, yerel ve uluslararası standartlar, GMP kılavuzları ve firma prosedürleri doğrultusunda eksiksiz, üretim ve sevkiyat programlarını aksatmayacak şekilde zamanında yapılmasını sağlamak, onaylamak.
 • Birimi için atanmış personelin bölüm içi adaptasyonunu ve sürekli eğitimini sağlamak, güncel teknik bilgileri edinmelerini ve uygulamalarını sağlamak.
 • Ekibinin verimlilik, performans ve motivasyon çalışmalarını yürütmek, personeline ait gelişim ve performans değerlendirmelerini raporlamak.İç ve dış denetimlerde bölümünü temsil etmek.
 • Gerektiğinde iç denetim, yurt içi – yurt dışı tedarikçi denetimlerine katılmak.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,
 • İlaç sektöründe kalite kontol veya Ar-Ge laboratuvarında en az 5 yılı yönetim pozisyonlarında olmak üzere alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi,
 • İyi seviyede İngilizce bilgisi olan,
 • Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, organizasyon yönü güçlü, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli,Geniş ekiplerin yönetimi konusunda tecrübeli,
 • Güncel GMP uygulamaları, veri güvenliği gereksinimleri konusunda deneyimli,
 • Kromatografik teknikler, spektrofotometrik teknikler ve diğer temel analitik teknikler konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi,
 • Hammadde analizleri, steril ürün ve üretim prosesleri kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
 • Mikrobiyolojik analizler konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden / edebilecek olan.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AVİS İLAÇ SAN.VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
MİNTTEKS KONFEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye
Bugün
PARILTIM ENDÜSTRİYEL TOPLU YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİC. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Bugün
RASYONEL KİMYA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kocaeli Gebze, Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
Bugün
DAMLA İLAÇ VE KİMYA SAN.TİC.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
METSAN ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
AVİS İLAÇ SAN.VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Tuzla
Son 1 Hafta
SANİTER GIDA ÇEVRE BİLİMİ VE GÖZETİM HİZM. LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları