YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satınalma Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 12.03.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2364 Görüntüleme

İş Tanımı

Nükleer tıp ürünleri üretimi ve satışı yapan müşterimizde aşağıdaki iş profiline uygun '' Satınalma Uzmanı'' aranmaktadır.

*Merkez ofis ve yurt içindeki üretim tesisleri için, kaynak ve fiyat araştırması yaparak, en uygun koşullarda yurt içi ve yurt dışı malzeme ve hizmet satınalması operasyonunu, SAP ve diğer takip sistemleri desteği ile yürütmek, sistemsel kontrol yapmak ve raporlamak,
*Satın alma faaliyetleri kapsamında, tüm malzeme, hizmet ve yatırım alımlarının planlama sürecine aktif olarak destek vermek,
*Tedarikçi faturalarının uygunluk kontrolü ve onay sürecini yürütmek,
*Sözleşme yenileme döneminde veya spot alımlar için tedarikçi araştırması yaparak, teklif toplamak ve koşulları analiz ederek, değerlendirme raporu hazırlamak,
*Sözleşme tarihlerini takip etmek ve sözleşme onay sürecini yürütmek,
*Tedarikçi sipariş karşılama performansını ölçmek ve değerlendirme , geliştime sürecini yürütmek,
*Bölümünün bütçe hazırlığına destek vermek,
*Bölümünün performans göstergelerini raporlamak,
*Tedarikçi denetimleri yapmak, kalite ve çevre yönetim sistemlerinin etkinliğini ve uygunluğunu denetlemek, kalite sistem ve sertifikasyon gerekliliğine uygunluğunu izlemek ve denetlemek.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin mühendislik veya idari bilimler fakültelerinden lisans veya yüksek lisans derecesinde mezun olmak,
* Tercihen alanında 1-2 yıl deneyim sahibi olmak,
* Tedarik zinciri/satınalma süreçleri/ilaç üretimi ve uygulamaları ile ilgili eğitim almış olmak,
* İleri seviyede İngilizce bilmek,
* MS Ofis ve SAP(tercihen) gibi güncel programları kullanmak,
* İstanbul'da ikamet etmek,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ACADEMİC HOSPITAL
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ÖNCE TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Bridge Restaurant
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TATKO LASTİK SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Beykoz
15.01.2019
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam on ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 10 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları