YBWEB03

Sınıf Öğretmeni

 • 14.02.2019
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 1862 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Üniversitelerin Eğitim Fakültesi, 
 • Sınıf Öğretmenliği mezunu,
 • Pedagojik formasyona sahip,
 • Alanında en az üç yıl deneyim sahibi,
 • Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen,
 • Bilimsel araştırmalar yapabilecek, dünyadaki akademik trendleri takip edebilecek yeterlilikte ve düzeyde İngilizce bilen,
 • Analitik düşünebilen,
 • Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Aranan Nitelikler

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında, alanı dahilinde ders verdiği öğrencilerin seviyelerine uygun eğitim ve öğretim vermek, öğrencilerin bireysel gelişim raporlarını oluşturarak kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak ve bu çerçevede öğrencilerin yol haritalarını hazırlamak.  

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
YİĞİT EĞİTİM KURUMLARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Trabzon
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Server Holding A.Ş.

ASFA EĞİTİM KURUMLARI

Eğitim, insanoğlunun faaliyetlerinin en kıymetlisidir.”

Kurucumuz Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın 1987 yılında Üsküdar’da bu cümleyle başlattığı yolculuk 1991 yılında Halil Necati İlkokulu ve Ortaokulu, 1994’te Ahmet Mithat Anadolu Lisesi, 2005’te Fen Lisesi ve Gönül Aydınlığı Çocuk Kulübü ile devam etmektedir. Akademik kadromuz ve öğrencilerimiz farklı alanlarda ulusal ve uluslararası birçok başarı elde etmiş, özgün eğitim modelimizle yetişen mezunlarımız birçok uluslararası üniversitede yerlerini almışlardır.

1987’den beri
Hedefimiz, her biri farklı ve değerli çocuklarımızın kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak global ve ideal insanlar yetiştirmektir. Bu hedefe varmak için eğitim modelimizi buna uygun stratejilerle sürekli güncelliyoruz.

Akademik Yaklaşım
Asfa olarak mana ile maddeyi, ruh ile aklı, irfan ile bilgiyi, geçmiş ile geleceği, özgürlük ile özgünlüğü buluşturmak için hazırladığımız eğitim modelimiz ve akademik yaklaşımımızda 6 stratejik anahtar kavrama odaklanıyoruz.

1. #Bireysel: Bireyselleştirilmiş eğitimle içindeki potansiyelini keşfetmiş 2. #Global: Uluslararası akademik başarıya ve global vizyona sahip 3. #İdeal: İnsanlığın geleceğini güzel ahlakıyla ve karakteriyle aydınlatacak 4. #Dil: İki yabancı dille dünyanın her yerinde iş yapabilen 5. #KAD: Kritik Analitik Düşünme (KAD) becerisi gelişmiş ve geleceğin yetenekleri ile donanmış 6. #Zinde: Doğal ve sağlıklı beslenen, aktif spor yapan zinde bireyler… Ayrıntılı bilgi için web sitemizin Akademik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlk Günkü Gibi
Bazen bir insan bir toplumu kurtarır. Bu cümlenin getirdiği sorumluluğun farkındalığıyla ve heyecanıyla tüm enerjimizi/imkanlarımızı seferber ederek geleceğin global ve ideal insanlarını birlikte yetiştirmek istiyoruz.

Öğrenciler, öğretmenler ve veliler için öğrenmeyi bir hayat tarzı haline getirmeyi amaçlıyoruz.

İlk gün kurucumuzun söylediği gibi: “Eğitim, insanoğlunun faaliyetlerinin en kıymetlisidir”.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları