YBWEB01
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

ATAK DIŞ TİCARET A.Ş.

Atak Dış Ticaret olarak 20 yıldan uzun bir süredir anne ve babaların yanındayız. Misyonumuz, her geçen gün değişen ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik, bebeklerin güvenliği ve konforunu sağlayacak kaliteli ürünler sunmak.
Ürün portföyümüzde 3 markamız bulunmaktadır; Kraft, Nuk ve Baby Max.
İthalatını gerçekleştirdiğimiz ve distribütörü olduğumuz Kraft Bebek Ürünleri Grubunda, bebek arabaları, bebek gereçleri, bebek bakım ürünleri ve elektronik ürün grupları ile pazarın hem pazar payı hem de tanınırlık açısından lider markalarından biriyiz.
Baby Max bebek ürünleri bebek arabaları ve bebek gereçleri ürün grupları ile Kraft’ın arkasında pazarda yeni gelişen markalarımızdan biridir.
Ayrıca, Atak Dış Ticaret dünyanın en kaliteli emzik ve biberon üretici firmalarından biri olan Mapa GmbH, Alman firmasının sahip olduğu NUK markasının tek Türkiye distribütörüdür.
NUK ürün grubunda, emzikler, biberonlar, küçük ve büyük bebek aksesurları bulunmaktadır. Bu ürünler hem Türkiye pazarında hem de Avrupa ve Almanya pazarında kendi alanlarında pazar liderleridir.
Firmamızın ithalatını, satış ve pazarlamasını  gerçekleştirdiği ürünleri bayilik sistemi ile bebek mağazalarında, ulusal ve zincir mağazalarda ve ıtriyat depoları aracılığı ile eczanelerde satılmaktadır.
Atak ailesini büyütmeyi hedefliyoruz, bu yüzden siz genç profesyonelleri de aramızda görmeyi arzu ediyoruz...

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları