YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Mağaza Satış Danışmanı / Bayrampaşa FORUM

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 12.02.2010
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 2266 Görüntüleme

İş Tanımı

Bayrampaşa Forum Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan mağazamız için;

Mücevher satışında görev alacak, tercihen kuyumculuk ve mücevher sektöründe deneyimli, Satış Danışmanları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Mücevher ve/veya kuyumculuk sektöründe minimum 3 yıl deneyimli,

Üniversite mezunu,

Marka bilincine sahip,

Müşteri odaklı düşünen,

Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek,

İnsan İlişkilerinde başarılı,

Çalışkan, gayretli, sorumluluk bilincine sahip, kendine ve işine özenli çalışma arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

ARİŞ PIRLANTA-CAROUSEL
İstanbul Avrupa Yakası
20.08.2017
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Türkiye
Dün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Malatya, İzmir, Eskişehir, Aydın, Ankara, Bursa, K.Maraş, Adana, Konya
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Antalya, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Edirne, Kayseri, Konya, Türkiye
Dün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
LedYapı Aydınlatma San.Tic.Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
EVVE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR
GÜLAYLAR GROUP


Bugün, arkasında 80 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürmektedir.
Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini Kuyumculuk Grubu altında birleştirmiştir.

Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 108. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 24 şirketten oluşmaktadır.

Bunun yanısıra 80 sene içerisinde faaliyetlerine eklediği Turizm, Gayrimenkul Geliştirme sektörlerinde de uluslararası çapta şirketler oluşturarak, 3 farklı sektörde faaliyet göstermeye başlayan Gülaylar Grubu Türkiye'nin en köklü, önde gelen, lider gruplarından birisi olmuştur.

Gülaylar Group' un turizm sektöründeki markası “Elegance Hotels International”dır. Gülaylar Group, sektör çeşitlemesi hedefi ile 1982 senesinde turizm sektörüne girmeye karar vermiştir. Turizm sektöründe yapılacak yatırımlar için öncelikli olarak beş yıldızlı resort ve şehir hotelleri yatırımları ve işletmeciliği konusunda yoğunlaşılması planlanmış ve hedeflenmiştir. Uzun senelerin birikimi ile turizm sektöründe de oluşan uluslararası normlardaki yatırım, işletme ve pazarlama know-how'ı doğrultusunda, gerek İstanbul'da gerekse yurtdışında turizm yatırımlarına devam etmeyi, orta ve uzun vadeli planlamalarına alan Gülaylar Group, “Elegance Hotels International, Marmaris”i uluslararası zincir haline getirmeyi hedeflemektedir.

Gülaylar Group'un faaliyet gösterdiği, geleceğin önemli sektörlerinden biri de Gayrimenkul Geliştirme sektörüdür. “City's Property Development”, Gülaylar Group bünyesindeki uluslar arası standartlara uygun yeni projelerin geliştirilmesi, inşa edilmesi ve faaliyete geçen gayrimenkullerin uluslar arası firmalara kiralanması ve yönetimini yürütmektedir. Gruba yararlı olabilecek gayrimenkullerin bulunması, projelendirilmesi, inşa edilmesi, kiralanması ve mülklerin yönetimi, en yüksek katma değer yabancı fon ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile değerlendirilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesi, “City's Property Development” tarafından gerçekleştirilmektedir.
daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları