YBWEB01

İngilizce Öğretmeni

Manisa
  • 15.02.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 558 Görüntüleme

İş Tanımı

 1968 yılından beri Türk Eğitiminde sektörünün lider kuruluşu olan Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumlarının Manisa Kampüsüne 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirilmek DENEYİM SAHİBİ  İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. 

Aranan Nitelikler

KURUMUMUZA,
-DAHA ÖNCE EĞİTİM SEKTÖRÜNDE 2-15 YIL ARASI DENEYİME SAHİP
-MANİSA-İZMİR' DE İKAMET EDEN 
-BAY VE BAYAN ENGLISH TEACHER ALINACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞA KOLEJİ
Bugün
Amerikan Kültür
Manisa
Bugün
Amerikan Kültür
Manisa
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, , Antalya, Isparta, Eskişehir, Bursa, Aydın, Kütahya
Bugün
British Town Dil Okulları
Manisa
Bugün
British Town Dil Okulları
Manisa
Bugün
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Afyon, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Kayseri, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Antalya, Diyarbakır
Son 1 Hafta
İngiliz Kültür Anaokulları
Manisa
14.09.2018
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Manisa
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları