YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kurumsal İletişim Sorumlusu

  • 10.07.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3757 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye’nin 7 bölgesinde 110 a yakın okul ile hizmet veren Bahçeşehir Koleji’nin büyüyen organizasyon yapısı içinde, Manavgat Bahçeşehir Koleji Kurumsal  İletişim ve Pazarlama Departmanı'nda görev alacak “Kurumsal İletişim Yöneticisi” aramaktayız.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun

* En az 3 yıl PR tecrübesi olan

* İçerik geliştirme tecrübesi bulunan

* Tercihen özel okul ve dersane tecrübeli

* İletişim becerileri yüksek 

* Ekip çalışması bilincine sahip 

* Proje ve hedef odaklı çalışabilen

* MS Office programlarını kullanabilen

* Esnek çalışma saatleri ile çalışabilen

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Antalya Manavgat
Bugün
Antalya Manavgat
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İzmir,
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları