Manisa Bahçeşehir Koleji-İspanyolca Öğretmeni

Manisa
  • 06.01.2020
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 3009 Görüntüleme
Bahçeşehir Koleji  Manisa Bahçeşehir Koleji-İspanyolca Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

1968 yılından beri Türk Eğitiminde sektörünün lider kuruluşu olan Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumlarının Manisa Bahçeşehir Kampüsünde 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında görevlendirmek üzere  İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ  alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun,

KURUMUMUZA; İLKOKUL, ORTAOKUL ispanyolca dersi verebilecek

-ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN

öğretmen alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bahçeşehir Koleji
Manisa
Bugün
Manisa
Bugün
Bugün
Son 1 Ay
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları