YBWEB01

Sınıf Öğretmeni

  • 16.11.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 3046 Görüntüleme

İş Tanımı

İş TanımıTürkiye’de 7 bölge 126 kampüs ile hizmet veren Bahçeşehir Kolejleri’nin büyüyen organizasyon yapısı içinde, yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen, fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetiştirmek amacı ile 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılında  okulumuzda görev almak üzere eğitim gönüllüsü ‘’Sınıf Öğretmenleri’’ arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler Üniversitelerin Eğitim Fakültesinden Sınıf Öğretmenliği mezunu,
• Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, 
• Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, 
• Güncel mesleki gelişmeleri takip eden, 
• İletişim ve temsil yeteneği güçlü,
• Ekip çalışmasına yatkın, 
• Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, 
• Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,
• Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
 Bahçeşehir Koleji’ne özel eğitim yöntemleri ile Kişiye Özgü Öğretim Modelini benimseyerek çalışacak, 21. Yüzyıl becerileri ile donanmış, dünya vatandaşı, topluma değer katan bireyler yetiştirecek Sınıf Öğretmeni başvurularını beklemekteyiz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Trabzon
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
Son 1 Hafta
Bahçeşehir Koleji Antalya
Antalya
Son 1 Ay
Uğur Okulları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Yalova, Ordu, Giresun, Kayseri
Son 1 Ay
ÖZEL BAŞAR EĞİTİM KURUMLARI
Antalya
09.01.2019
Bahçeşehir Koleji
Antalya Manavgat
08.01.2019
DOĞA KOLEJİ
20.07.2018
DOĞA KOLEJİ
Dün
Son 1 Hafta
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları