YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Forklift Operatörü

Ankara
  • 27.08.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 3088 Görüntüleme
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Forklift Operatörü İş İlanı

İş Tanımı

Ankara KAHRAMANKAZAN'da kurulu beyaz eşya yan sanayi (metal) alanında faaliyet gösteren fabrikamız için depoda çalışacak, sevkiyat süreçlerine hakim, forklift kullanmayı bilen ve belgesi olan, KAHRAMANKAZAN'da ikamet eden, forklift operatörü alınacaktır.

Aranan Nitelikler

-İmalat yapan firmalarda depolama ve sevkiyat konularında deneyimli,
-Depo düzenini ve ürünlerin kontrollü şekilde istiflenmesini sağlayabilecek,
-Forklift kullanmayı bilen ve belgesi olan,
-Sevkiyat sürecinde ürünlerin düzenli yüklenmesini sağlayabilecek,
-Düzenli, tertibe önem veren titiz çalışma mantığını kavramış,
-Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
-İletişim becerileri yüksek,
-Askerliğini tamamlamış,
-Kahramankazan'da ikamet eden,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Efor Endüstriyel Tesisler Montaj İmalat Ve İnşaat A.Ş.
Ankara
Dün
KOÇAK ŞİRKETLER GRUBU
Ankara
Son 1 Hafta
ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
12.11.2018
Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
Ankara
02.10.2018
BENZER TÜM İLANLAR

BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Firmamız halihazırda onursal başkanlığımızı sürdüren Sn. Süleyman BALÇIK tarafından 1959 yılında Ankara'da kurulan sektörün öncü ve köklü kuruluşlardan biridir. 50 yıllık geçmişiyle üçüncü kuşak bir aile şirketi olan firmamız, günümüzde BALÇIK, HEATECHNICS ve TORMEC markalarıyla sektörde tecrübe, kalite, güven ve inovasyonun odağı haline gelmiştir.

Firmamız Isıtıcı Rezistans, Çubuk tip Termostat, Paslanmaz Dikişli Boru üretimi ve Brazing - Kaynak - Tav hizmeti sunmakta olup, bunun yanı sıra Elektrikli Ev Aletlerinde kullanılmakta olan Isı Plakası, Gazlı Termostat, Zaman Saati ve Çevirme Motoru gibi çeşitli komponentlerin de Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir.

Ürün ve üretim yelpazesindeki çeşitliliği ile sektörde fark yaratan firmamız, Türkiye ve bölgede Tek Güvenlikli ve Çift Güvenlikli Çubuk tip Termostat üretiminde bulunan tek firma konumunda olup, ülkemize katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına 2004 yılında Isıtıcı Rezistans üretimini ikiye ayırmış ve 2006 yılında ise İtalya'nın önde gelen Isıtıcı Rezistans ve Çubuk tip Termostat üreticilerinden biri olan TORMEC firmasını bünyesine katmıştır.

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile Ankara'daki üretim tesisinin büyüten firmamız, buna ek olarak İstanbul'da açtığı İKİ yeni bölgesel satış ofisi - lojistik depo ile büyümesini sürdürmektedir.

Müşterilerine uzun yıllardır kaliteli ürün ve hizmet sunarak kaliteyi markasıyla özdeşleştiren firmamız VDE, CE ürün kalitesi ve ISO 9001:2000 sistem kalitesi sertifikalarına sırasıyla 2001 ve 2002 yıllarından bu yana sahip olup, müşterisel ve ülkesel talepler doğrultusunda çeşitli kalite sertifikaları ile ilgili çalışmalarını halihazırda sürdürmektedir.

Geçtiğimiz birkaç yılda 15 ulusal ve uluslararası fuarda katılımcı olarak yer alan firmamız bugün BEŞ kıtada 40 ülkeye ihracat yaparak bir dünya markası olma yolunda emin adımlar ile ilerleyişini sürdürmektedir.

http://www.balcik.com.tr/

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları