Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İhracat Bölge Satış Pazarlama Sorumlusu
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Ankara - Kazan
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Ankara
  • 04.12.2019
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 9481 Görüntüleme
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İnsan Kaynakları Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

İşletmede fiili olarak çalışan tüm personellerin özlük işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takip edilmesini sağlamak.Resmi kurum ve kuruluşlara düzenli olarak gönderilmesi gereken belgelerin yasal süre içersinde ulaştırılmasını sağlamak.Personel özlük dosyalarının güncel bilgileri içermesini sağlamak,
Yıllık izin yönetiminin eksiksiz ve doğru yapılması sağlamak,
İşletmenin temel gereksinimleri çerçevesinde tüm genel hizmetler ve idari işlerde aktif görev almak,
Tüm şirketi kapsayan insan kaynakları faaliyetlerinde görev almak,

Aranan Nitelikler

-İnsan kaynakları tüm süreç ve sistemlerinde (İş Kanunu, SGK mevzuatı, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı, seçme yerleştirme, İş analizi, Personel özlük işlemleri, bodro, bütçe ve ücret yönetimi) konusunda tecrübeli
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
-İş hukuku konusunda tecrübeli,
-Personel işe alım süreçlerini yürütecek,
-İşkur çalışma bakanlığı süreçlerini takip edebilen,
-Teşvikler konusunda bilgi sahibi,
-Takipçi, çözüm ve sonuç odaklı,
-Sözlü ve yazlı iletişim kuvvetli,
-Beşeri ilişkileri güçlü ve ikna yeteneği olan,
-iş güvenliği eğitimi almış.
-üretim yapan İMALAT sektörlerde 100 kişi ve üstü çalışana sahip şirketlerde çalışmış.
-ikamet olarak ,sincan -batıkent-yenimahalle -keçiören bölgesinden başvurlar alıncaktır
-araç kullanan.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Firmamız halihazırda onursal başkanlığımızı sürdüren Sn. Süleyman BALÇIK tarafından 1959 yılında Ankara'da kurulan sektörün öncü ve köklü kuruluşlardan biridir. 50 yıllık geçmişiyle üçüncü kuşak bir aile şirketi olan firmamız, günümüzde BALÇIK, HEATECHNICS ve TORMEC markalarıyla sektörde tecrübe, kalite, güven ve inovasyonun odağı haline gelmiştir.

Firmamız Isıtıcı Rezistans, Çubuk tip Termostat, Paslanmaz Dikişli Boru üretimi ve Brazing - Kaynak - Tav hizmeti sunmakta olup, bunun yanı sıra Elektrikli Ev Aletlerinde kullanılmakta olan Isı Plakası, Gazlı Termostat, Zaman Saati ve Çevirme Motoru gibi çeşitli komponentlerin de Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir.

Ürün ve üretim yelpazesindeki çeşitliliği ile sektörde fark yaratan firmamız, Türkiye ve bölgede Tek Güvenlikli ve Çift Güvenlikli Çubuk tip Termostat üretiminde bulunan tek firma konumunda olup, ülkemize katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına 2004 yılında Isıtıcı Rezistans üretimini ikiye ayırmış ve 2006 yılında ise İtalya'nın önde gelen Isıtıcı Rezistans ve Çubuk tip Termostat üreticilerinden biri olan TORMEC firmasını bünyesine katmıştır.

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile Ankara'daki üretim tesisinin büyüten firmamız, buna ek olarak İstanbul'da açtığı İKİ yeni bölgesel satış ofisi - lojistik depo ile büyümesini sürdürmektedir.

Müşterilerine uzun yıllardır kaliteli ürün ve hizmet sunarak kaliteyi markasıyla özdeşleştiren firmamız VDE, CE ürün kalitesi ve ISO 9001:2000 sistem kalitesi sertifikalarına sırasıyla 2001 ve 2002 yıllarından bu yana sahip olup, müşterisel ve ülkesel talepler doğrultusunda çeşitli kalite sertifikaları ile ilgili çalışmalarını halihazırda sürdürmektedir.

Geçtiğimiz birkaç yılda 15 ulusal ve uluslararası fuarda katılımcı olarak yer alan firmamız bugün BEŞ kıtada 40 ülkeye ihracat yaparak bir dünya markası olma yolunda emin adımlar ile ilerleyişini sürdürmektedir.

http://www.balcik.com.tr/

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları