YBWEB01
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

Barkosoft Barkod ve Bilişim Teknolojileri Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.

 

BARKOSOFT, 1996 yılında Porcan Holding tarafından Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) Teknolojilerini kullanarak çözümler ve mobil uygulamalar üretebilmek amacı ile kurulmuş bir bilişim firması olan AKDENİZPORCAN faaliyet gösterdiği bölgedeki birçok sanayi kuruluşunda Barkodlu Ambar İzleme, Üretim İzleme, Personel Kontrolü, Etiketleme Sistemleri gibi farklı projeler gerçekleştirmiştir.

2005 Yılından itibaren AKDENİZPORCAN ismi yeni bir dönemi, kurumsal bir vizyonu ve global bir bakış açısını yansıtan 'BARKOSOFT Software Solutions" ismi ile değiştirilmiştir, öncelikle kendi bölgesinde lider konuma gelen BARKOSOFT, ardından da bölgesel firma kimliğinden çıkıp tüm
Türkiye'ye hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle "Mobil Satış Sistemleri", 'Ambar-Depo Yönetim Sistemleri", "Kesimhane Otomasyonu", "Broiler Takip Sistemleri' ve 'Üretim Takip Sistemleri" uygulamalarında büyük projelere imza atmakla birlikte AR-GE'ye ve yazılımda mükemmeliyete yatırım yapmayı ve yüksek kaliteli çözümler sunmayı ilke edinmiştir. 'Sürekli Inovasyon' vizyonu ile hareket eden BARKOSOFT AR-GE çalışmaları için Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE Merkezini açmıştır.

Yazılım çözümlerinde Dünyada lider konumda olan donanım üreticilerinin ürünlerini kullanan BARKOSOFT, bu ürünlerin teknik desteğini de kendisi vermektedir.
2016 yılına geldiğimiz bugün BARKOSOFT. 20 yıllık başarı öyküsünün devamını Mersin merkezdeki yeni adresinde yazmaya devam etmektedir.

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları