YBWEB02

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

BETAMED TIBBİ MALZEME İTH.İHR.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Betamed 1991 yılında Ankara’da kurulmuş olup 1994 yılında da Betamed Ltd. Şti. ünvanını almıştır. ISO 9001-2008 kalite belgelerine sahip, hastane laboratuarlarına tanı alanında hizmet sağlamayı ilke edinen firmamız, Ankara’daki merkez ofisi ile hizmet hayatına başlamıştır.

Kuruluş amacımız doğrultusunda, sağlık sektöründe vücut dışında kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları, Kitleri ve Reaktifleri konusunda verdiği dürüst ve ilkeli hizmeti çerçevesinde, Ankara’daki 1250 m2 (6 kat) merkez ofisi ve Türkiye genelindeki bayileri ile bu sektördeki lider bir firma konumundadır.


Betamed olarak en büyük servetimiz, firmalarımızın amaçlarına hizmet edebilecek enerji ve gayrete sahip, teknik beceriler ile donatılmış, kalifiye ve kaliteli personele sahip olmamızdır.   Ar-Ge, üretim, teknik servis, pazarlama-satış departmanları ve yönetim stratejileri ile Betamed Ltd. Şti. Türkiye’de ki pazarda kendisini kanıtlamış, örnek bir yapı oluşturmayı başarmış ender bir kuruluştur.

Sahip olduğumuz nitelikler ve geniş bayi ağımız ile Devlet bazındaki kritik ihalelere katılarak,
ürünlerimizi; Devlet Hastanelerine, Üniversite Hastanelerine, Özel Hastanelere ve Laboratuarlara ihaleler aracılığı ile ya da direkt satış yolu ile pazarlamaktayız
 

Betamed Tıbbi Malzeme Ltd. Şti. ve Gordion Diagnostik Tesisleri, süregelen süreçteki deneyim ve üretim tecrübeleri ile günümüz sağlık sektörüne büyük katkılar sağlamış olup, bundan sonraki araştırma ve teknolojik gelişme süreçlerinde de bu yoldaki hedeflerinden vazgeçmeden çalışmalarına devam etmektedir.

En iyi dileklerimiz ile...
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları