Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kalite Kontrol Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 15.03.2018
  • 50 - 100

İş Tanımı

YAY VE  FORM SAC BANT  YAYLAR  ÜRETEN FİRMAMIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERDE ELEMAN ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

Aranan Nitelikler

  • CNC  MAKİNADA  ÜRETİLEN  ÜRÜNLERİMİZİN  ÖLÇÜM  KONTROLÜ VE  MAKİNA   ÜRETİM  TAKİP  İŞ  AKIŞINI   TAKİP  EDEBİLECEK ,
  • METAL SEKTÖRÜNDE  ÖNCEDEN  ÇALIŞMIŞ YADA  KALİTE KONTROLÜ  YAPABİLECEK  EĞİTİMİ   ALMIŞ(KUMPAS  VE DİĞER  ÖLÇÜM ALETLERİ  BİLEN  VE TEKNİK RESİM  OKUYABİLECEK-EĞİTİM  KONUSUNDA  MESLEK LİSESİ METAL TEKNİK  ÜZERİNE  VEYA  ÜNİVERSİTE METALÜRJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ OLABİLİR )
  • DÜZENLİ ,DİSİPLİNLİ  VE YENİLİK   GETİREBİLECEK   ÖNCELİKLİ BAYAN-ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY

SADECE HADIMKÖY  GAZİOSMANPAŞA –GÜNGÖREN  GÜZERGAHINDA SERVİSİMİZ  BULUNMAKTADIR. BUNUN DIŞINDA   YOL ÜCRETİ  VERİLMEKTEDİR. YEMEK  KENDİ  BÜNYEMİZDE  YAPILMAKTADIR. BİR  YIL DOLDUĞUNDA   BAYRAMLARDA İKRAMİYE  VERİLMEKTE  AYRICA  PERFORMANSA  GÖRE  PRİM UYGULANMAKTADIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ACIBADEM SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
18.03.2024
BAŞVUR
KARMETAL SAVUNMA MÜHİMMAT SİLAH TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Frigoblock Soğutma Sistemleri ve Ticaret Anonim Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Hafta
DEKA PLASTİK SANAYİ ÜRÜNLERİ A.Ş.
Son 1 Ay
BAŞVUR
VİS VANA LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
19.03.2024
BAŞVUR
19.03.2024
BAŞVUR
İPEK PORSELEN
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
15.03.2024
BAŞVUR
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu, İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

BİROL YAY SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

ÖNCELİKLİ AMACIMIZ, ALINAN İŞLERİN HATASIZ VE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN SÜRATLE YERİNE GETİRİLMESİ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN SAĞLANMASIDIR.

FİRMAMIZ SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ MAKİNELERİ VE KALİFİYE ÇALIŞANLARIYLA YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİM YAPMAK.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları