YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

İstanbul Anadolu Yakası
  • 08.10.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 5270 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlık Firmamızda müşteri ilişkilerini yönetecek, yürütecek ve takibini sağlacak Bayan arkadaşlar aranıyor.
İşin Tanımı:

1- Müşterilerimizin işlerini düzenli olarak takip edecek Teklif hazırlayacak, gerektiğinde sözleşme hazırlayıp bunları müşteriye gönderecek ve takibini yapacak
2- Müşteri araştırması telefon, bilgisayar üzerinden yapmak,
3- Müşteri portföyünü artıracak şekilde çalışmalar yapmak,
4- Müşteri menuniyetini sağlayacak şekilde takip edecek,
5- Müşteriyi harekete geçirmesini bilecek ve gerekli işlemleri nazikçe yaptırmasını sağlayacak
6- Randevu oluşturm, planlama, satış personeline destek olma gibi iş ve işlemlerin planlamasını yapacak ve yürütecek
7- Ofis içi işlere yardımcı olabilecek,

Aranan Nitelikler

Başvuru yapacak kişilerde aranan nitelikler:

1- Takım Çalışmasına uyumlu,
2- 4 yıllık mezun,
3- Tercihen teknik bölümlerden mezun olmuş
4- Disiplinli çalışmayı bilen
5- Ofis programlarına hakim,
6- Diksiyon eğitimi almış,
7- TUBİTAK, KOSGEB gibi kurumların verdiği destekleri bilen
8- Anadolu yakasında ikamet eden ve lokosyanumuza uzak mesafede olmayan
9- Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan
10- İkna kabiliye yüksek olan,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

BİZLİFE DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
20.12.2018
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Konya, Kocaeli, İzmir, Tekirdağ, Gaziantep, Zonguldak, Eskişehir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Ankara, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

BİZLİFE DANIŞMANLIK

BİZLİFE DANIŞMANLIK firmaların ihtiyaçları incelenerek fikri ve sınai hakları, AR-GE, devlet destelerini konusunda 2005 Yılında kurulmuştur. Firmamız geçmiş süre zarfında hizmet verdiği sektörlere ciddi kazanımlar sağlamıştır. Takdir edilen bu başarısı ile yüzlerce firmaya Ar-Ge, Yatırım, Marka-Patent, Tarımsal destekler, dış ticaret destekleri ve finasman konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Ar-Ge projelerindeki %96, Kobi projelerinde %72, Kalkınma ajansı projelerin %52, tarımsal projelerde %65 lik başarı oranı ile sektöründe en iyi konuma yükselmiştir. Marka- Patent ve diğer hizmetlerimiz ile firmalara en büyük yardımcı konumundadır.

    Sınai Mülkiyet hakları( Marka tescil, patent-faydalı model tescili, Telif hakları, endüstriyel tasarım tescili gibi) hizmetimiz ile müşterilerimizin emek-yogun degerlerini koruma altına almakta ve uluslar arası müracatlarını yaparak firmalrın dünyaya açılmalarına öncülük etmektedir.

BİZLİFE DANIŞMANLIK olarak çalışmalarımızda müşterilerimizi gözetim altına alarak yaptıkları faaliyet giderlerini uygun destek modelleri ile eşleştirmek sureti ile maksimum düzeyde ulusal ve uluslar arası desteklerden faydalanmasını sağlamaktayız. Bilindiği üzere destek modelleri çok çeşitli ve çok fazla sayıda bulunmaktadır. Bu destekleri firmaların takip edebilmesi hatta haberdar bile olması çok zor olmaktadır. Firmamız müşterilerin bu ihtiyaçlarını bildiği için ekstra bir ücret yansıtmadan mevcut çalışmalarımız ile bu işlevimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaçlarını daha sağlıklı bir biçimde ve maksimum fayda ile sağlamaktadır.

Devletimiz; ticari faaliyette bulunan firmaları geliştirmek ve uluslar arası firmalar ile rekabette öne geçirmek için bir takım destekler ve teşvikler vermektedir. Bunları genel olarak sıralarsak KOBİ destekleri, AR-GE destekleri, yatırım destekleri, dış ticaret destekleri gibi desteklerdir. Bu destekler hibe, prim desteği, faiz desteği,  vergilerde indirim şeklinde firmalara yansımaktadır.


MİSYONUMUZ
Firmaların hedeflerini büyütmeleri ve hedeflerini gerçekleştirmesi için imkânlarını maksimum verimlilikte kullanmalarını sağlamaktır. Hedeflerine ulaşmaları için üniversitelerimiz ile işbirliğine girmelerini sağlayarak ulusal ve uluslar arası destek mekanizmalarını maksimum düzeyde kullanmalarını temin etmek bu sayede marka olmuş uluslar arası kuruluş olmalarına katkı sağlamayı görev edindik…

VİZYONUMUZ
Sürekli kendini geliştiren, yaptığı yeniklikler ile müşterilerine kolaylıklar sunan, alt yapısını sürekli güncelleyerek geliştiren uluslar arası kuruluş olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen kuruluş olmak.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları