YBWEB03

Proje Yazım Uzmanı

  • 15.07.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 795 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız sanayici ve girişimcileri hizmet vermektedir. Bu kapsamda aşa iş tanımı kapsamında yeni takım arkadaşları alınacaktır.

İşin Tanımı:
KOSGEB, TUBİTAK, Kalkınma Ajnasları, Tarım Projeleri kapsamında
- Proje hazırlamasını bilen
- Süreçlere hakim,
- Arge Merkezi, Arge projeleri, Arge mantığını oluşturabilen
- Yatırım Projeler, ihracat destekleri prosedürlerini yapabilecek
- TKDK Projeleri ve süreçlerine hakim,
bu projeleri hazırlayacak gerektiğinde ilgili kişilere eğitim verebilecek

Aranan Nitelikler

İşe başvuru yapacak kişilerde aranan şartlar:

- Üniversitelerin teknik bölümünden mezun, tercihen mühendiislik,
- İngilizcesi olan,
- Seyehat engeli bulunmayan,
- Aktif araç kullanabilen en az B sınıfı ehliyeti olan,
- Benzer pozisyonlarda, TÜBİTAK, KOSGEB AR-GE PROJELERİ, KALKINMA AJANSI PROJELERİ, İPART VE KIRSAL KALKINMA PROJELERİ kapsamında çalışmış olup,
- SANAYİ BAKANLIĞI'NA daha önce proje yazmış ve kabul görmüş olmak,
- Ms Office programlarına hakim,
- Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş,
- Tercihen Anadolu Yakasında İkamet eden

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ajans Press Group
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Penta Reklam San.ve Tic.Ltd.Şti
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze
Bugün
TEKNO TASARIM VE YAPI TEKNiK A.Ş.
Sakarya, Antalya, Kocaeli, Malatya, Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul - Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kayseri, Samsun, Erzurum, Erzincan, Trabzon, Eskişehir, Balıkesir, Adıyaman, Elazığ, Konya
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Vefa Prefabrik Yapılar Sanayi Ticaret A.Ş.
İstanbul - Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Kocaeli - Gebze
Bugün
BOF GRUP / BOF DESİGN / FANUS ENERJİ / BOF YAPI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
SETCARD
İzmir, Ankara, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası, Ordu, Samsun, Trabzon
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

BİZLİFE DANIŞMANLIK

BİZLİFE DANIŞMANLIK firmaların ihtiyaçları incelenerek fikri ve sınai hakları, AR-GE, devlet destelerini konusunda 2005 Yılında kurulmuştur. Firmamız geçmiş süre zarfında hizmet verdiği sektörlere ciddi kazanımlar sağlamıştır. Takdir edilen bu başarısı ile yüzlerce firmaya Ar-Ge, Yatırım, Marka-Patent, Tarımsal destekler, dış ticaret destekleri ve finasman konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Ar-Ge projelerindeki %96, Kobi projelerinde %72, Kalkınma ajansı projelerin %52, tarımsal projelerde %65 lik başarı oranı ile sektöründe en iyi konuma yükselmiştir. Marka- Patent ve diğer hizmetlerimiz ile firmalara en büyük yardımcı konumundadır.

    Sınai Mülkiyet hakları( Marka tescil, patent-faydalı model tescili, Telif hakları, endüstriyel tasarım tescili gibi) hizmetimiz ile müşterilerimizin emek-yogun degerlerini koruma altına almakta ve uluslar arası müracatlarını yaparak firmalrın dünyaya açılmalarına öncülük etmektedir.

BİZLİFE DANIŞMANLIK olarak çalışmalarımızda müşterilerimizi gözetim altına alarak yaptıkları faaliyet giderlerini uygun destek modelleri ile eşleştirmek sureti ile maksimum düzeyde ulusal ve uluslar arası desteklerden faydalanmasını sağlamaktayız. Bilindiği üzere destek modelleri çok çeşitli ve çok fazla sayıda bulunmaktadır. Bu destekleri firmaların takip edebilmesi hatta haberdar bile olması çok zor olmaktadır. Firmamız müşterilerin bu ihtiyaçlarını bildiği için ekstra bir ücret yansıtmadan mevcut çalışmalarımız ile bu işlevimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaçlarını daha sağlıklı bir biçimde ve maksimum fayda ile sağlamaktadır.

Devletimiz; ticari faaliyette bulunan firmaları geliştirmek ve uluslar arası firmalar ile rekabette öne geçirmek için bir takım destekler ve teşvikler vermektedir. Bunları genel olarak sıralarsak KOBİ destekleri, AR-GE destekleri, yatırım destekleri, dış ticaret destekleri gibi desteklerdir. Bu destekler hibe, prim desteği, faiz desteği,  vergilerde indirim şeklinde firmalara yansımaktadır.


MİSYONUMUZ
Firmaların hedeflerini büyütmeleri ve hedeflerini gerçekleştirmesi için imkânlarını maksimum verimlilikte kullanmalarını sağlamaktır. Hedeflerine ulaşmaları için üniversitelerimiz ile işbirliğine girmelerini sağlayarak ulusal ve uluslar arası destek mekanizmalarını maksimum düzeyde kullanmalarını temin etmek bu sayede marka olmuş uluslar arası kuruluş olmalarına katkı sağlamayı görev edindik…

VİZYONUMUZ
Sürekli kendini geliştiren, yaptığı yeniklikler ile müşterilerine kolaylıklar sunan, alt yapısını sürekli güncelleyerek geliştiren uluslar arası kuruluş olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen kuruluş olmak.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

BİZLİFE DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
1-Ofis Yönetimi -Ofis ihtiyaçlarının tedarik ed...
BİZLİFE DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Danışmanlık Firmamızda müşteri ilişkilerini yönete...
BİZLİFE DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmamızda çalışacak aşagıdaki konulara hakim takım a...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI