YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış ve Pazarlama Temsilcisi

 • 05.01.2018
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 2396 Görüntüleme

İş Tanımı

İş tanımı

Yapı Kimyasalları sektöründe eski ve üretici bir firmayız. Zemin ile ilgili özel ürünler üretmekteyiz ( Yol boyaları, Kimyasal zemin kaplamaları, Çabuk tamirat ve dolgu mortarları, Derz dolguları, Yüzey koruma ürünleri). 

Havaalanları, Limanlar, Sanayi 1000 fabrikaları, Askeri kuruluşlar, vb. doğrudan irtibatta olduğumuz müşterilerimizin bazılarıdır. Gerek Türkiye de gerekse komşu ülkelerde pazar payımızı gittikçe arttırma gayreti içerisindeyiz.  

Gelişen organizasyonumuz için “Satış ve Müşteri Temsilcisi” olarak çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları arıyoruz:

İşyerimiz Maslak-İstanbul’dadır Bu konuda bizimle çalışacak yeni takım arkadaşlarımız ofis dışında ağırlıklı olarak çalışacaklar. Ofis içi işleri düzenli ve aksatmadan günlük rapor verme, değerlendirme, randevu alma, iş geliştirme faaliyetleri olacak,

Amaç, şu anki müşterilerimiz ile daha önce tespit edilmiş potansiyel müşterilerimiz ile iletişim faaliyetlerin sürekli aktif tutarak satış gerçekleştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır,

Ürün bilgisi teorik ve pratik olarak verilecektir. Satış için bu bilgilere sahip olmak ve teknik bilgileri öğrenip geliştirmek şarttır,

Adaylar sorumlu olduğu müşterilere yönelik tüm satış faaliyetlerini gerçekleştirecek. Sipariş alımından siparişin teslimatı ve ödemenin alınmasına kadarki tüm satış sonrası faaliyetleri de kontrol edecektir.

Adaylar şirket networkunun gelişmesinde yeni müşteri bulma irtibat sağlama, tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde aktif rol oynayacaktır.

Türkiye pazarında birkaç ürünümüz ile bir uygulama bayileri ağı kurmak istiyoruz. Bu konuda sektörden olup bayi iletişim konusunda tecrübeli adaylarda başvurabilirler.  

Aranan Nitelikler

 • 30-40 yaşları arasında bayan/bay, İşyerimiz Maslak-İstanbul’dadır. Tercihen Beşiktaş-Sarıyer arasında oturan, İstanbul dışı başvurular dikkate alınmayacaktır.  
 • Yapı kimyasalları veya yapı malzemeleri satışından teknik veya kurumsal satış elemanı olarak en az 2 sene tecrübeli adaylar önceliğimizde olacaktır. 
 • Tercihen mimarlık, inşaat, kimya, inşaat mühendisliği, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği, satış ve pazarlama bölümlerinden en az meslek yüksek okulu mezunu, 
 • Sürücü ehliyetine sahip ve şehir içi ve dışı aktif sürüş deneyimi bulunan 
 • Seyahat engeli olmayan, 
 • Gerekli izinleri olması şartı ile iyi derece Türkçe konuşabilen ve yazabilen yabancı uyruklu adaylarda ilanımıza başvurabilirler, 
 • MS Office programını kullanabilen, 
 • Yazılı iş yapmanın öneminin farkında, 
 • Tanıtım ve satış mesleğini seven, bu konuda yetenekli olduğuna inanan, 
 • Özel hayatında ve aile hayatında düzenli ve sorunsuz 
 • Firma faaliyetlerimizi ve ürünlerimizi tanıtacak ve satış hedeflerini gerçekleştirecek 
 • İş takibi ve sonuçlandırması konusunda hırslı ve başarılı 
 • Takım çalışmasına yatkın
 • Dinamik ve iletişim becerisi yüksek, prezantabl ve diksiyonu düzgün 
 • Erkek adaylarda mutlak askerliğini yapmış 
 • Tercihen sigara kullanmayan, tercihen biz sigara içmeyen bir şirketiz. 
 • Umarız bu ilanı okuyup başvuran. Çünkü ön görüşme için çağırdığımızda konunuz neydi, ne için eleman arıyordunuz sorularını cevaplamaktan çok yorulduk.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Yiğitsan Kompresör AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Norm Bağlantı ve Tesbit Elemanları San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ARİA REKLAM TAN.ORG.PAZ.HİZ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Frigo Mekanik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, Bursa
Son 1 Hafta
GEDİK HOLDİNG AŞ.
Gaziantep, Ankara, İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Diyarbakır, Samsun
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Boytorun Kimya Sanayi A.S.

Biz Kimiz

Türkiye’nin tek, dünyanın sayılı Metil metakrilat esaslı reçineleri üretebilen firmasıyız. Türkiye’nin Metil metakrilat yapı kimyasalları konusunda en tecrübeli firmasıyız. 1965 de kurulduk.

 

Metil metakrilat?

Polimerize bir petrol yan ürünüdür. Birçok endüstride kullanılmaktadır. Tıp, Akrilik levha, yapı kimyasalları, dekoratif eşyalar, aydınlatma, duvar paneller, mutfak banyo tezgâhları, vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimiz

Yol Çizgi Boyaları ( tek ve iki bileşenli serpme ve serme soğuk uygulama yol boyaları) Zemin Mortarları ( Asfalt, Beton Zemin Tamiratı, Ankraj ve min. 5 mm. zemin kaplama için) Derz Dolguları Endüstriyel Zemin Kaplamaları Yüzey Koruma Ürünleri Metil metakrilat reçineler Yeni ürünler

 

Kullanıldığı Sektörler

Askeri Alanlar Endüstriyel alanlar Hava alanları Limanlar, İskeleler Rafineriler Tersaneler Otoparklar Lojistik ve Depo Hotel ve Tatil Köyleri Gemi Güverte ve İç Mekân Zeminleri Yollar, Köprüler, Viyadükler, Tüneller Yapı ve Yol İnşaat Tren, Metro, Ray ve İstasyonlar
daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

Boytorun Kimya Sanayi A.S.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Yapı Kimyasalları sektöründe eski ve üretici ...
Boytorun Kimya Sanayi A.S.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
"Kalite Kontrol Elemanı"   Yapı Kimyasalları sekt&oum...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI