YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Fabrika Müdürü

Kayseri
  • 26.04.2013
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1799 Görüntüleme

İş Tanımı

Bünyan’daki orta boy döküm imalat tesisimiz için Fabrika Müdürü arıyoruz. Aradığımız kişi üst yönetimce belirlenen iş stratejilerinin uygulanmasından, bölümler arası koordinasyondan, personel düzeni ve günlük iş akışından ve fabrika alanı ile tesislerinden sorumlu olacaktır.
 

Aranan Nitelikler

Aradığımız kişi mutlaka yüksek eğitimli, 35-40 yaşın üzerinde, yöneticilik deneyimi olan (tercihen imalat veya mühendislik dallarında), dinamik, girişken, kendine güvenli ve insani ilişkileri kuvvetli olmalı. Bünyan veya Kayseri'de ikamet etmek gerekli.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Mega Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Kayseri
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

BÜNSA DÖKÜM MAK. ALET SAN TİC.AŞ

Bünsa Döküm Makina Alet Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kayseri’nin Bünyan ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda farklı olan ortaklık yapısı ve faaliyet alanları 1990’lı yıllarda son şeklini almış ve Bünsa çelik bilya ve grit üretimine geçmiştir.

Bünsa’nın bünyesinde, Türkiye demir çelik ve döküm sektörlerinde 1960’lardan gelen engin bir tecrübe mevcuttur. Ülkemizin kalkınma hamleleri yaptığı yıllarda sektöre tüm dünyanın tecrübesini taşıyan ortaklarımız, daha sonra kendi deneyimlerini Bünsa’da üretime dökerek ülke ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

% 100 yerli sermaye, yerli teknoloji ve yerli işgücü ile kurulan ve işlemekte olan Bünsa Türkiye’nin ilk ve tek çelik grit üreticisidir. Bünsa’nın ürünleri olan çeşitli boyutlardaki çelik bilya ve çelik grit, birçok sektörde kullanılmaktadır. Bunlar arasında döküm, kaplama, gemi inşa, baraj bakım, granit üretim ve çeşitli imalat sanayi dalları önde gelir. Bilya ve gritin kullanım alanları arasında kum giderme, çapak temizleme, oksit giderme, yüzey hazırlama, gerilim giderme, taş yüzey eskitme  ve granit blok kesimi vardır.

Bünsa hem Türkiye’nin, hem dünyanın dört bir yanına kendi üretimi, yüksek kaliteli martenzitik yapıda çelik bilya ve çelik grit satmaktan gururludur.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları