YBWEB02
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

BURSA ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ


Bursa ve Çevre illere hizmet veren ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ alanında Güney Marmara’nın ilk ve tek özel dal hastanesidir .

Bursa'nın Çekirge semtinde kurulmuş olan Kalp ve Aritmi Hastanesi Bursa ve Bölge halkı için büyük bir önem arz etmektedir.


Bölümler:

Kardiyoloji Bölümü :
Anjiyo Ünitesi ( Koroner Anjiyografi,Balon, Stent, )
Elektro fizyoloji Ünitesi
Pil ve ICD Ünitesi
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Kardiyoloji Tetkik Laboratuarı
Acil Servisi

ile

Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü:
Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım,
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ünitesi,
Tetkik Laboratuarı,
Radyoloji Ünitesi… bulunmaktadır.

İki Adet Kalp ve Damar Cerrahisi Ameliyathanesi. 16 yataklı KVC ve Koroner Yoğun Bakım Ünitesi 9 Kardiyolog, 5 Kalp ve damar cerrahı olmak üzere 20 doktor 187 çalışanı ile 28 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.

Aritmi hastanesinde ritim bozukluklarının tedavisi Elektrofizyoloji Laboratuarında yapılmaktadır.

Ayrıca hastane kalıcı kalp pilleri ve şok cihazı denilen otomatik implante edilebilir defibrilatörlerin takıldığı ve hastaların düzenli takip edildiği bir alt yapıya sahiptir.

Kalp ve Aritmi Hastanesi özellikle Kalp krizi vak’a larında hastaya en hızlı şekilde müdahale etme konusunda önem kazanmaktadır. 24 saat primer PTCA yapılmaktadır. (Kalp krizi vakası ile gelen hastalar hiç zaman kaybetmeden ilk müdahaleleri yapılıp en geç 30 dakika içerisinde anjiyo'ya alınıp tıkalı damarı / damarları açılarak risk ortadan kaldırılmaktadır).

Kalp Damar Cerrahisi bölümünde; Koroner By-Pass, kalp kapağı tamir ve değişimleri, doğuştan kalp hastalıklarının düzeltilmesi, periferik damar ameliyatları varis tedavi ve cerrahisi başta olmak üzere tüm kalp ameliyatlarını yapacak uzman doktor kadrosu ve tıbbi cihazlara sahip olan hastanede Ayrıca poliklinik hizmetleri verilirken, ameliyat olmuş hastaların düzenli kontrolleri yapılmaktadır.

Kalp ve Aritmi hastanesinin Laboratuarı her türlü biyokimya, bakteriyoloji, hormon ve patoloji çalışmalarına cevap veren teknik donanım ve tecrübeli kadrosuyla aralıksız 7/24 saat hizmet vermektedir.


Hastanenin tüm kurumlarla anlaşmaları vardır.
SGK ( SSK, BAĞKUR, EMEKLİ SANDIĞI DEVLET MEMURLARI )ve ÖZEL SİGORTALAR


 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları